Šťastné příběhy a ohlasy klientek

Přečtěte si, co říkají absolventky mých kurzů.

Bolestivá, nepravidelná menstruace

Bolestivá, nepravidelná menstruace

Díky cvičení se mi upravila silná menstruace během velmi krátké doby.

Hana, březen 2023

Dobry den paní Jitko,

chtěla jsem se s Vámi podělit o to, jak hormonální juga opravdu rychle pomáhá. Po semináři hormonální jógy u vás jsem cvičila doma 3x a hned první cyklus mám krásně “zdravou” menstruaci. Měla jsem vždy první den jen špinění, ale tentokrát krásně jasně červená menstruace. To je pro mě velký zázrak a pokrok. Věřím, že mi casem HJ pomůže i k vytouženému děťátku. Po dlouhé době mám radost, když přišla menstruace.  Opravdu to má smysl a moc Vám dekuji. Krásny den,

Martina H., Praha, říjen 2022

V prosinci jsem absolvovala měsíční večerní kurz Hormonální jógy u Jitky Janešové a jsem nadšená. Po 5 měsících bez cyklu jsem krátce po skončení kurzu začala opět normálně menstruovat a to bez bolesti, z čehož mám velkou radost. Celkově se mi kurz moc líbil a Jitka ho vedla velmi profesionálně a empaticky. Definitivně doporučuji !!!

Simona W., Praha, prosinec 2019

Milá  Jitko,

posílám prázdninový pozdrav a dojmy z několika týdnů cvičení. Snažím se cvičit, jak to jde, někdy to vyjde i každý den, někdy skoro ob den, ale v každém případě to je 4 a více dní do týdne. Stal se z toho už návyk, když necvičím, tak mi to chybí 🙂 lépe jsem začala vnímat své tělo,  zlepšila se ohebnost a také výdrž ve svíčce (bez problémů to dám najednou).

Tady jsou moje další postřehy:

 • poslední menstruace byla daleko kratší, než obvykle
 • nemám neustále takový pocit vedra a pocení, i když před menstruací mám pár dní návaly (ale krátké a jde to, snad se to zlepší)
 • jsem víc vyrovnaná a v pohodě
 • mám dobrý pocit, že dělám i něco pro sebe – je těžké po tolika letech péče o děti myslet i na sebe… ale už bylo potřeba, nebylo kde brát
 • nebolí mě tolik hlava ani při změnách tlaku a počasí
 • jo a děti se mi ještě stále smějí, když mě vidí a slyší cvičit 🙂

Takže nevím, jestli za všechno může hormonální joga, ale já si říkám, že určitě ano.

Jitko, ještě jednou moc děkuji za celý kurz, bylo moc milé Vás poznat a budu se těšit, že se snad ještě někdy setkáme.

Přeji krásné letní dny,

Andrea, Praha, červenec 2019

Na víkendový seminář k Jitce jsem jela bez velkých očekávání. Vlastně jsem chtěla jen vypadnout na dva dny do přírody a zacvičit si jógu. Ve mlýně je božský klid, krásná příroda a Jitka umí vytvořit úžasně domácí atmosféru. Když jsem ale viděla prvně sestavu hormonální jógy, tak moje racionální já spouštělo „woodoo“ alarm a chtělo opustit budovu. Nicméně už jsem tam byla, a tak jsem se tomu postavila čelem, poctivě, cvik za cvikem…. a týden po kurzu jsem najednou menstruovala. Po půl roce, přirozeně a bez jakékoliv injekce hormonů. Tohle ani moje racionální já nemohlo popřít. Cvičím teď každý den a týden od týdne se cítím víc a víc změněná. Takže můj závěr je – nemusíte tomu věřit, ale můžete to zkusit a vaše tělo už vás přesvědčí samo.

Anička, 27 let, Praha, březen 2019

Těhotenství

Těhotenství

Dobrý den, Jitko,

zasílám fotku našeho narozeného zlatíčka. Po měsíci hormonální jógy s Vašimi online kurzy, jsem otěhotněla přirozenou cestou. Díky za možnost těchto kurzů, které určitě přispěly k tomu, abych otěhotněla a přivedla na svět našeho vytouženého syna. Budu rada, když i dalším ženám pomohou vaše kurzy k vysněnému miminku.

Jana K, Praha, říjen 2022

Ahoj Jíťo, mám úžasnou referenci na hormonální jóg.  Měsíc po Tvém víkendu s hormonální jógou na statku minuly rok jsem otěhotněla a mám úžasnou holčičku:) Takže hlavně moc moc dekuji. Myslím, ze jóga určitě taky přispěla, ze to šlo velice rychle:))

Hana P., Praha, září 2022

Dobrý den Jitko,

chtěla jsem se Vám již delší dobu ozvat. Hormonální jógu jsem cvičila poctivě od našeho semináře v květnu téměř každý den 4 měsíce a na konci léta jsem otěhotněla 🙂 Je pravda, že jsem změnila i jiné věci ve svém životě, nastoupila po rodičovské na poloviční úvazek do práce, více se asi zklidnila a začala věnovat i jiným činnostem. Ale určitě velkou část v naší snaze otěhotnět hrálo pravidelné cvičení a meditace. Takže moc díky i Vám.

Mějte se krásně a ke cvičení hormonální jógy se k Vám rada zase po čase vrátím.

Vladimíra S., Listopad 2021
Ahoj Jíťo,
moc ráda bych s tebou posdílele můj příběh s hormonální jógou.
Moje cesta k hormonální józe byla překvapivá. Poprvé jsem o ní slyšela ve chvíli, kdy mi volala kamarádka s PCO, že by ji ráda vyzkoušela a jestli bych na víkendový kurz nejela s ní. Inu, řekla jsem si, termín mám volný, proč ne. Navíc jsme na sebe v poslední době neměly moc času, tak jsme si mohly alespoň pořádně popovídat. A pak přišly obavy – bylo to pro mě úplně nové. Bála jsem se, jaké tam asi budou účastnice. Zda tam nebude fanatická lektorka. Zda se nebudu cítit trapně, protože cvičení nezvládnu… Všechny tyto obavy však na víkendovém kurzu zcela pominuly – všechny ženy byly pohodové a „obyčejné“, Jíťa jako lektorka neskutečně milá a vstřícná, cvičení velice příjemné a to, že se mi všechny cviky nepovedly na 100%? Co na tom záleží!
Po víkendu jsem se překvapivě cítila skutečně odpočatá a klidná a to se mi už dlouho nestalo. Asi dva měsíce po konání kurzu mi byl diagnostikován PCO. Po kurzu jsem moc poctivě hormonální jógu necvičila a ani v tuto chvíli se neodhodlala. Cvičila jsem, když jsem se jednou za čas potřebovala protáhnout a vyhradila si čas. Uběhl zase nějaký čas a začal na mě doléhat stres „běžného života“. Řekla jsem si, že nebudu nic složitého vymýšlet a zajedu si zase na víkend vypnout a posbírat síly. Zavolala jsem tedy kamarádce, která nikdy o hormonální józe neslyšela, zda by se nechtěla přidat. A už jsme balily kufry. Víkend s Jitkou Janešovou i po druhé předčil moje očekávání a my si jej náramně užily. Tentokrát jsem si však udržela motivaci a cvičila opravdu poctivě.
A po dvou měsících cvičení jsem z ničeho nic viděla pozitivní těhotenský test. Osobně to považuji téměř za zázrak. Nikdy jsem nepřestala s léčbou předepsanou od paní doktorky, ale věřím, že bez hormonální jógy by se to nepodařilo. A ač je to všechno čerstvé a „nejisté“, je to největší posun, jaký doposud mé tělo z pohledu těhotenství zvládlo a nyní vím, že to dokáže i v budoucnu.
Jíťo, díky za všechno! (Je to přesně ta situace, na kterou slova nestačí)

 

Barbora, říjen 2021, Praha

…Má diagnóza zněla neplodnost, marné pokusy přirozeného i umělého oplodnění …. A dnes, po dvou letech od kurzu se nám narodila úžasná dcerka. Jsem velice vděčná za hormonální jógu. Nyní po porodu mi také velice pomáhá…

 

Lenička, Kutná Hora, květen 2021

Nedostatek energie, únava

Nedostatek energie, únava

Dobrý den,

chci vám poděkovat za vaši rozcvičku s hormonální jógou. Cvičím si ji, když se ráno vzbudím po noci s malým dítětem hodně unavená a je to vážně pecka. Nabije mě to na celý den.

Kristy R., Česká Třebová, listopad 2022

Jitku a hormonální jógou doporučuji všem ženám, které chtějí pro sebe něco udělat, cítit se skvěle a mít více energie. Ona TO opravdu umí. Jedna z mých nejlepších investic posledních let 🙏🍀🧘‍♀️💓☯️

Renata F., Plzeň, červen 2020

Mám za sebou dva týdny cvičení. Cítím se neskutečně nabitě. Nejsem ranní ptáče, tak jsem si chtěla vždy odcvičit večer. Jsem pak ale tak nabitá, že jsem jednou do půl třetí nemohla spát, takže se teď snažím vstávat, abych se nabila ráno a ne večer:)

Díky za Váš kurz, má opravdu smysl najít si denně čas a sestavu si odcvičit. Třeba tato zpětná vazba pomůže jiným ženám vydržet a pravidelně cvičit.

Lucie, Praha, říjen 2018

Menopauza, předčasná menopauza

Menopauza, předčasná menopauza

Byla jsem na hormonální józe u Jitky. Řešila jsem problémy s polycystickými vaječníky. Gynekologie předepsala hromadu léků, ale já věděla, že touto cestou nechci jít. Narazila jsem na Jitčin kurz hormonální jógy a rozhodla se pro tento přirozený způsob, jak se uzdravit. Hned další den po kurzu se mé tělo vzpamatovalo a začala první menstruace po skoro roce. Určitě nepřestanu dál cvičit a vřele doporučuji. Jitka je opravdu skvělá lektorka, která přesně poradí jak na jednotlivé cviky i když má někdo jiné zdravotní potíže. Jak se dají modifikovat. Jitka má moc příjemný hlas, který při relaxaci a nauce opravdu oceníte.
Moc děkuji a určitě se ještě uvidíme.

 

Alice K. Praha, září 2021

~~~ Hormonálnu jogu cvičím dva měsíce a môžem konečne fungovať.~~~

Som po rakovine štítnej žľazy. Fungujem na eutyroxe 150 dosť vysokých dávkach. V noci som nemohla spávať a mávala návaly 5x za noc. Nespíš v noci a nevieš fungovať cez deň. Hrozneee. Kto zažil, dobre vie. Moja kamarátka našla váš víkend s hormonálnou jogou na Baránkove mlyne a rozprávame, ideme! Mala som veľké pochybnosti, hovorím si, to nemôže fungovať. Hormonálnu jogu som začala cvičiť od decembra 2018, pravidelne 3x za týždeň. Prvé výsledky som zaznamenala už na seminári. Neuveriteľné. Nechápem, ale teraz sa u mňa nedostavil ani jeden nával. Kamarátka necvičí pravidelne. Ma návaly stále a tak sa navzájom podporujeme a motivujeme k pravidelnosti. Hormonálna joga ma naozaj zmysel, funguje… Cvičím si ju doma sama a cítim sa fyzicky lepšie, a tiež psychický viac v pohode. Vrelo odporúčam lektorku Jitčina jóga – Jitka Janešová a jej semináre.

Stanka B., Banská Bystrica, kurz listopad 2018

Stres, emoční výkyvy

Stres, emoční výkyvy

Hormonální jóga je moc příjemné nastartování dne, v kterém se člověk rozdýchá a protáhne. Mám pocit, že mám po cvičení dobrou náladu a úsměv mi vydrží déle.

Helena, březen 2023

Ahoj Jíťo,

cvičení hormonální jógy se pro mne stalo rituálem, možná až závislostí. Vyhovuje mi nejen proto, že ho mohu cvičit kdykoliv a zlepšuje mi flexibilitu těla, ale hlavně mi pomáhá zklidnit emoce. Na lekci k Jitce jsem přišla především proto, že jsem před cyklem byla naprosto nesnesitelná. Měla jsem obrovské emocionální výkyvy a s tím spojené příšerné nálady. Toto mě po pár měsících cvičení absolutně opustilo, jsem vyrovnanější, klidnější a více trpělivá. Moc děkuju :)….

Ivča V. , Praha, leden 2023

Ahoj Jituš,

byla jsem na víkendu na anglickém statku v červnu a od té doby cvičím pravidelně obden. Byla jsem tento měsíc na preventivní gynekolog prohlídce a pan doktor říkal, že mám hormonu, že bych mohla rozdávat a kdybych měla dělohu začnu ve svých 55 letech menstruovat.  Jsem psychicky krásně vyladěná. A práce s pánevním dnem přinesla své ovoce jak v prožitku tak s inkontinencí. Navíc, můj manžel by rad vyzdvihl zvýšené libido.:-)

Podepisují se pod tvůj podcast a děkuji že rozšiřuje ženám obzory. Hormonální jógu doporučuji všem kolem sebe jak mladým (bolestivé menstruace), tak ženám v menopauze. Ještě jednou díky co pro ženy děláš. Že tě to baví a tu radost rozdáváš ostatním ženám.

S pozdravem a ať se daří.

Marcela K., Lovosice, říjen 2022

Ještě jednou díky za skvělý online kurz! Netušila jsem, že online forma může být tak příjemná a vše se bez problémů naučit.  A také za zaslání všechny informací! Zatím poctivě cvičím a těším se na online opakovací lekce. Je skvělé, že je možnost si po semináři zacvičit společně a vše zopakovat.  Už teď se cítím lépe, vyrovnaněji a kvalitněji spím.

Jana P., Praha, únor 2022
Milá Jituško, ráda bych Ti poděkovala za možnost absolvovat s Tebou online kurz hormonální jógy a nyní i online opakovací lekce. Dlouho jsem se k hormonální jógové terapii odhodlávala a jsem moc moc ráda, že jsem do toho šla. Od té doby, co začal kurz s Tebou a začala jsem HJT cvičit, se cítím mnohem lépe fyzicky i psychicky. Jako bych našla znovu spojení se svým tělem, od kterého jsem jinak často spíše odpojená v hlavě plné různých myšlenek. Začala jsem tělo daleko více vnímat a cítit orgány v něm. Znovu jsem se nadechla, takový byl můj pocit po prvním cvičení. Je mi psychicky mnohem líp, jsem taková více pozitivně naladěná a zároveň mi došlo, jak velké množství své energie dávám do přílišného přemýšlení a vztahů, které nejsou zdravé.
Připadá mi, že teď i díky HJT poznávám, jaké to je, opravdu se vrátit k sobě a cítit se, obrátit pozornost zvenku dovnitř k sobě, a pustit to, co už mi neslouží. Je to pro mě obrovská změna. Jsem hodně citlivá a vnímám i to, že se čistí některé emoce. Všímám si také změn na fyzické úrovni, jakoby se opravdu vše dávalo po mnoha letech do pořádku a vracelo se postupně vše do harmonie, rovnováhy. Je to úžasné a jsem moc vděčná, že jsem našla tuto cestu!
Moc se mi líbil Tvůj způsob vedení lekcí, Tvá podpora, vysvětlování cviků, energie, která během lekcí plynula od Tebe a péče během kurzu i po něm. Kurz probíhal v této době online a tato forma vůbec ničemu nevadila. Mně osobně naopak pomohlo, že mohu cvičit ve svém prostředí doma, o samotě, ale zároveň s vámi, v příjemné komorní skupince. Online kurz mi pomohl překonat trému z toho, být vidět na kameře a uvolnit se. Má to své velké výhody, takto přes internet, není to nijak složité, a pokud nastal nějaký problém, vždy jsi nám pomohla ho v klidu vyřešit. Určitě se není čeho bát. Opakovací lekce online se mi nesmírně líbila v tom, že jsem mohla cvičit úplně nerušeně ve svém pokoji sama, zároveň v energii skupinky žen, pod Tvým vedením, na konci jsem si zapálila svíčku, bylo to krásné a doteď z toho žiju, jsem plná energie
Moc za všechno děkuji a určitě Tvé kurzy mohu srdečně doporučit.
Terka, Zlín, únor 2021

Jitcinu jogu muzu jen doporucit. 😊 Hormonalni joga pod vedenim lektorky Jitky byla fajn, vse nam srozumitelne vysvetlila. Uz pravidelne cvicim doma. Muzu rict, ze se kazdy den na cviceni tesim, je to prijemne a i kdyby to me problemy zcela nevyresilo, nelituji, ze jsem na kurz sla, protoze cviky proti stresu na me fakt zabiraji. A sestavicka me take bavi. 😊 Pro me to byl fajn vikend, dekuji. 🌸

Lenka V., Havlíčkův Brod, říjen 2019

Ďakujem veľmi pekne za celý kurz hormonálni jogy, bolo to úžasné a už aj po pár cvičeniach na sebe pozorujem veľmi pozitívne účinky hlavne na psychiku. Po cvičení sa vďaka harmonizáciám cítim svieža a dobre naladená :)) Tak už sa teším na všetko, čo mi cvičenie ešte prinesie.

Daniela, Praha, srpen 2019

Milá  Jitko,

posílám prázdninový pozdrav a dojmy z několika týdnů cvičení. Snažím se cvičit, jak to jde, někdy to vyjde i každý den, někdy skoro ob den, ale v každém případě to je 4 a více dní do týdne. Stal se z toho už návyk, když necvičím, tak mi to chybí 🙂 lépe jsem začala vnímat své tělo,  zlepšila se ohebnost a také výdrž ve svíčce (bez problémů to dám najednou).

Tady jsou moje další postřehy:

 • poslední menstruace byla daleko kratší, než obvykle
 • nemám neustále takový pocit vedra a pocení, i když před menstruací mám pár dní návaly (ale krátké a jde to, snad se to zlepší)
 • jsem víc vyrovnaná a v pohodě
 • mám dobrý pocit, že dělám i něco pro sebe – je těžké po tolika letech péče o děti myslet i na sebe… ale už bylo potřeba, nebylo kde brát
 • nebolí mě tolik hlava ani při změnách tlaku a počasí
 • jo a děti se mi ještě stále smějí, když mě vidí a slyší cvičit 🙂

Takže nevím, jestli za všechno může hormonální joga, ale já si říkám, že určitě ano.

Jitko, ještě jednou moc děkuji za celý kurz, bylo moc milé Vás poznat a budu se těšit, že se snad ještě někdy setkáme.

Přeji krásné letní dny,

Andrea, Praha, červenec 2019

PCOS, cysty

PCOS, cysty

Ahoj Jíťo,
ráda bych se podělila o svůj příběh s pozitivně léčivými účinky hormonální jógy. Kéž by byl inspirací pro další ženy.
Roku 2018 jsem prošla emočním šokem, což mělo za následek projevy oslabeného ženství a s tím spojené zdravotní komplikace. Můj gynekolog mě oznámil diagnosu polycystické vaječníky. V tu chvíli mě polilo horko a špatné myšlenky, zda nebudu mít problém s otěhotněním. I když jsem byla vždy byla příznivce alternativní medicíny či pozitivně energetických vylepšení, s nasazením hormonální léčky- antikoncepcí jsem souhlasila.
Letos v únoru mě kamarádka oslovila, zda bych s ní nechtěla jet na pobytový víkend pod tvým vedenním. Nadšeně jsem souhlasila. Po celou dobu jsi k nám přistupovala láskyplně. Věnovala se nám a poskytla veškeré informace, jak jógu správně cvičit a především správně dýchat. Ihned po zakousnutí této praktiky jsem se rozhodla vysadit antikoncepci.
Ano, měla jsem strach z rozhození hormonů a jiných, ale stanovila jsem si, že jógu budu pečlivě dodržovat. Hormonálnímu cvičení jsem se věnovala 5-6x do týdne. A výsledek? Po necelých 4 měsících mně můj doktor s úžasem oznámil radostnou zprávu, a to že moje vaječníky jsou bez jediné cysty, a jsou zdravé. Jsem vděčná, že jsem poznala Jitku a že nás obohatila a poskytla uzdravující metodu. Z toho plyne jediné – Ženy cvičte hormonální jógu, budete se cítit zdravé, krásné, klidné a hlavně žensky…..
Terka, Praha, 26 let, červenec 2020

Štítná žláza, metabolismus

Štítná žláza, metabolismus

V červnu 2022 jsem absolvovala Jitčin kurz hormonální jógy. HJ praktikuji od té doby pravidelně a výsledkem je výrazné zlepšení všech symptomů hypofunkce štítné žlázy. Mnohem lépe spím, mám lepší pleť i vlasy, méně otoků a hlavně jsem začala i pomalu hubnout, v co už jsem vůbec nedoufala. Jako lektor je Jitka absolutně profesionální a skvělá. Myslím, že díky ní dokáže tuto sestavu zvládnout i člověk, který nemá s jógou zkušenosti. V neposlední řadě bych chtěla vyzdvihnout Jitčinu laskavost a empatii, je radost s ní trávit čas.

Lucie, Čerčany, srpen 2022

Měla jsem potíže se zavodněním a ztěžklými, často oteklými nohami. Hormonální jóga zafungovala ihned. Během víkendového kurzu mám 3 kg dole díky odvodnění a stále si váhu držím…

Karolína, Kladno, květen 2021

Po 12 letech hormonální léčby mé štítné žlázy se cvičením zcela srovnala, jsem bez prášku. Stačil necelý rok pravidelného cvičení…

Ivanka V., Praha, leden 2021

Libido

Libido

Ahoj Jituš,

byla jsem na víkendu na anglickém statku v červnu a od té doby cvičím pravidelně obden. Byla jsem tento měsíc na preventivní gynekolog prohlídce a pan doktor říkal, že mám hormonu, že bych mohla rozdávat a kdybych měla dělohu začnu ve svých 55 letech menstruovat.  Jsem psychicky krásně vyladěná. A práce s pánevním dnem přinesla své ovoce jak v prožitku tak s inkontinencí. Navíc, můj manžel by rad vyzdvihl zvýšené libido.:-)

Podepisují se pod tvůj podcast a děkuji že rozšiřuje ženám obzory. Hormonální jógu doporučuji všem kolem sebe jak mladým (bolestivé menstruace), tak ženám v menopauze. Ještě jednou díky co pro ženy děláš. Že tě to baví a tu radost rozdáváš ostatním ženám.

S pozdravem a ať se daří.

Marcela K., Lovosice, říjen 2022

Nespavost

Nespavost

Ještě jednou díky za skvělý online kurz! Netušila jsem, že online forma může být tak příjemná a vše se bez problémů naučit.  A také za zaslání všechny informací! Zatím poctivě cvičím a těším se na online opakovací lekce. Je skvělé, že je možnost si po semináři zacvičit společně a vše zopakovat.  Už teď se cítím lépe, vyrovnaněji a kvalitněji spím.

Jana P., Praha, únor 2022

Inkontinence

Inkontinence

Ahoj Jituš,

byla jsem na víkendu na anglickém statku v červnu a od té doby cvičím pravidelně obden. Byla jsem tento měsíc na preventivní gynekolog prohlídce a pan doktor říkal, že mám hormonu, že bych mohla rozdávat a kdybych měla dělohu začnu ve svých 55 letech menstruovat.  Jsem psychicky krásně vyladěná. A práce s pánevním dnem přinesla své ovoce jak v prožitku tak s inkontinencí. Navíc, můj manžel by rad vyzdvihl zvýšené libido.:-)

Podepisují se pod tvůj podcast a děkuji že rozšiřuje ženám obzory. Hormonální jógu doporučuji všem kolem sebe jak mladým (bolestivé menstruace), tak ženám v menopauze. Ještě jednou díky co pro ženy děláš. Že tě to baví a tu radost rozdáváš ostatním ženám.

S pozdravem a ať se daří.

Marcela K., Lovosice, říjen 2022

Kvalita vlasů a pleti

Kvalita vlasů a pleti

Milé dámy,

dovolila bych si s Vámi nasdílet svůj příběh s hormonální jógou (bude to delší čtení, snad vytrváte do konce). A začnu opravdu ze široka. Spoustu let trpívám na bolesti v horní části břicha. Bolesti přicházejí nepravidelně, z ničeho nic, není to nic k nepřežití, ale je to stav, kdy je člověku nejlíp v předklonu či v leže na zádech. Za ta dlouhá léta se žádnému z lékařů nepodařilo přijít na to, co či čím to je a já si tak nějak zvykla s tím žít. Před pár měsíci jsem poseděla s kamarádkou a ta mi pověděla o absolvování semináře hormonální jógy a že si hnedle vzpomněla na mě, jestli by mi tonemohlo pomoct. Zapsala jsem se tedy k Jitce (konkrétně k Jitce, neb kamarádka neopomněla zmínit, že to jsou nejlepší kurzy šikoro-daleko ;).  A říkala jsem si, že i kdyby mi to nic zásadnějšího nepřineslo, alespoň si rozšířím způsoby cvičení. Na začátku listopadu 22 jsem seminářem prošla i já… A co se nestalo?! Nejenomže jsem cvičení totálně propadla, ale přestaly mi padat vlasy! A to je pro mě výhra jako hrom. Vlasy mi vypadávají poslední léta opravdu hodně (řešila jsem to s kožní lékařkou, kadeřnicí – výsledky žádné). Po každém mytí vlasů byl sprchový kout plný vlasů, když jsem si večer rozčesala vlasy, umyvadlo plné vlasů, zrovna tak podlaha. A teď! Sprchový kout čistý, večer při rozčesaní v umyvadle maximálně 3-4 vlasy. Když mi kadeřnice myla hlavu, povídám jí o tom – a ona hnedle zbystřila a potvrdila mi to též. Pro mě tedy udělala hormonální jóga maximum – nejenom že je mi po odcvičení neskutečně dobře, ale bonus v tom, že přestanou padat vlasy?! Zázrak 😉

Pavla

P.S. – jsou to zatím pouhé 3 měsíce, ale potíže s bolestmi „nadbřišku“ zatím nikde 😉

P.S.S. – před týdnem jsem u Jitky absolvovala kurz obličejové jógy = jestli ta dokáže zlomeček toho co dokázala hormonální jóga, to abych si šla za pár týdnů předělat fotky na dokladech 😉

Pavla H., Praha, únor 2023

V červnu 2022 jsem absolvovala Jitčin kurz hormonální jógy. HJ praktikuji od té doby pravidelně a výsledkem je výrazné zlepšení všech symptomů hypofunkce štítné žlázy. Mnohem lépe spím, mám lepší pleť i vlasy, méně otoků a hlavně jsem začala i pomalu hubnout, v co už jsem vůbec nedoufala. Jako lektor je Jitka absolutně profesionální a skvělá. Myslím, že díky ní dokáže tuto sestavu zvládnout i člověk, který nemá s jógou zkušenosti. V neposlední řadě bych chtěla vyzdvihnout Jitčinu laskavost a empatii, je radost s ní trávit čas.

Lucie, Čerčany, srpen 2022

Ohlasy na kurzy a pobyty s jógou

Ohlasy na kurzy a pobyty s jógou

Hormonální jógu v podání lektorky Jitušky Janešové mohu jen doporučit. Kurz jsem absolvovala již po druhé a jak se říká, opakování je matka moudrosti. A Jituška je plná moudrosti, kterou s laskavým srdcem šíří dál ♥ ♥ ♥

Šářka F., Praha, červenec 2022

Ahoj Jitko,
chtěla bych Ti moc poděkovat za víkend s hormonální jógou strávený na statku Anglická sezóna. Bylo to boží – a to od A do Z. Sešla se nás skvělá parta a ta energie, co víkend provázela, byla přesně to, co už jsem tak moc potřebovala. Sosám z ní doteď. Samotné prostředí statku je také okouzlující, přesně můj styl. Jídlo bylo vynikající, program pestrý, paráda… Teď už je vše na mě, jak budu cvičit, ale pevně věřím, že to dám.

Moc Ti děkuji a budu se těšit zase někdy příště.

Lenka H, Praha, červen 2022

Jitka je úžasná instruktorka nejen hormonální jógy a meditací, ale provede vás harmonizací čaker, nejrůznějším dechovým cvičením a ukáže vám, i jak o sebe pečovat a celkově vás inspiruje v mnoha směrech. Je milá, přátelská a přesně ví, co dělá. ☺️

Kamila L., Praha, červen 2022

Prožila jsem víkend na statku Anglická sezóna v Hobšovicích s tématem Hormonální jóga, pod vedením úžasné lektorky Jitky.♥️ Za její milý a laskavý přístup k nám všem jí velice děkuji. Víkend byl doslova nabitý cennými informacemi a nezapomenutelnými zážitky. To vše v nádherném místě s úžasnými lidmi, kteří se o nás starali, vařili fantastická jídla a přinesli nám do srdíčka poznání klidu a pohody v této uspěchané době. Jituško děkuji a ráda se s Tebou zase setkám při dalším tvém kurzu.

Mirka S., Louny, květen 2022

Absolvovala som Jitkin kurz hormonálne jógy online, ktorý prebiehal vo veľkej pohode . Jitka je odborníčka, ktorá pekne krok po kroku s dôrazom na detaily nás trpezlivo viedla. Určite kurz môžem odporúčať všetkým, ktorí si chcú zlepšiť kvalitu života.

Beata G., Košice, duben 2022

Velmi chválím kurz hormonální jógy. Jitka je moc milá, vše důkladně vysvětlila, dostali jsme i přehledně zpracované materiály s popisem celé sestavy. Krásné bylo i prostředí, kde se kurz odehrával – studio Jóga Letná.

Irena V., Praha, leden 2022

U Jitky jsem absolvovala jeden z jejích worskopů a musím říci, že byl naprosto bez chybičky. Vše skvěle zorganizované. Jitka je velmi empatická a profesionální lektorka.

Evina K., Praha, listopad 2021
Včerejšek byl pro mne dnem získávání nových vědomostí, prožitků a poznatků o našem těle.🧎‍♀️
Děkuji Jitčina jóga – Jitka Janešová za velmi profesionální a lidský workshop. 🤩
Moc mě těší, že pro vás – své klienty – mohu udělat zase o kousek více. 😊
Eva, fitness instruktor, Dobře ve svém těle, Brandýs nad Labem, říjen 2021

Jitka je úžasná osoba, která na vás přenáší uklidňující pozitivní energii. Cvičení s ní je opravdovým potěšením a pohlazením na duši ❤🌞👍

Mirka S, Praha, červenec 2021

Zucastnila jsem se online kurzu hormonalni jogy a muzu ho vrele doporucit. Jitka umi sestavu perfektne naucit a vsechno vysvetli tak, ze domaci praxe jde uplne bez problemu. Jeste jednou diky ♡

Katka K., Praha, duben 2021

Zúčastnila jsem se dvoudenního kurzu v Havlíčkově Brodě. Příjemná atmosféra, lektorka Jitka má lidský přístup, hezky vysvětlila a provedla. Určitě hormonální jógu a hlavně s Jitkou doporučuji 😊🌹🌞

Petra Š., Havlíčkův Brod, říjen 2020

Děkuji, že mi vždy vrátíte manželku odpočinutou, zrelaxovanou a plnou energie. Moc rád Vám ji budu posílat pro další dávky pozitivní energie, protože nakonec mám z toho nezjištný profit i já. 🙂. Mějte se krásně a přeji spousty dalších dobrých lekcí a spokojených cvičenek. Zdravím.

Marek J., Kutná Hora, srpen 2020

Milá děvčátka, starší i mladší, zaujalo-li Vás téma Hormonální jógy pro ženy, kurzy vedené Jitkou Janešovou, z celého srdce doporučuji. Strávila jsem víkend s HJ na Beránkově mlýně. Mimo toho, že nás Jitka naučila sestavu HJ a tím nabídla při pravidelném cvičení nesporné zkvalitnění žití, dostaly jsme další bonusy v podobě ubytování ve zrekonstruovaném mlýně uprostřed přírody (oceňuji ekologicky, vstřícný přístup domácích), přidanou hodnotu vůní esenciálních olejů, sounáležitosti ženského kolektivu… a absolutně úžasných a nejlepších vegetariánských dobrůtek od Karolíny. Jitka je velmi milá, ochotná, šikovná a profesionální cvičitelka. Víkend s Hormonální jógou je léčivý pro tělo i duši …teď už je to na mně…abych pravidelně cvičila :-)… ahoj všem.

Jana Zaplatílková, Liberec, listopad 2019

Skvělý kurz hormonální jógy, každou lekci jsem si užila a všem moc doporučuji. Nejen jako výborný způsob k vyrovnání hormónů v těle, ale i jako báječné odreagovaní s úžasnou lektorkou. Sama doufám, že si to ještě znovu časem zopakuji 🙂.

Michaela T., Kutná Hora, listopad 2019

Moc doporučuji cvičení hormonální jogy s Jitkou. Krásně vysvětlí, naučí a poradí. Její kurzy jsou láskyplné a přátelské.🌞

Veronika P., Kutná Hora, říjen 2019

Byly to moc krásné dva dny s Hormonální jógou a vím, že na ně budu vzpomínat. Hodně jsem si při nich odpočinula i díky Vašemu přístupu. Byla jste moc milá, lidská – nebo jak to říct – zkrátka paráda 🙂 Po počátečních obavách, jak doma cvičení zvládnu, jsem po celou dobu cvičení měla krásný pocit. Cvičení jsem si zkoušela včera i dneska a šlo to 🙂 Díky Vašemu výkladu, názorných ukázkám a do detailů napsaných informací ve skriptech to vůbec není tak obtížné. Takže jedním slovem – mockrát děkuji!
Přeji spoustu dalších spokojených účastnic hormonální jógy.
Děkuji také za fotky. Budou mi, stejně jako růžička, kterou mám od Vás, připomínat, jaký to byl hezký víkend a motivovat mě ve cvičení 🙂
Přeji Vám hodně krásných dnů.

Markéta, Havlíčkův Brod, květen 2019

Úžasný víkend na mlýně s Jitčinou hormonální jógou. Profesionální, přátelský přístup s příjemnou energií. Vše bylo dokonalé. Doporučuji!!

Gabriela, Praha, duben 2019

Úžasný víkend na mlýně s Jitčinou hormonální jogou.🙏 Profesionální, přátelský přístup s příjemnou energií 🙌 Vše bylo dokonalé❤️ Doporučuji!!

Gábina M., Praha, duben 2019

Víkend hormonální jógy na Beránkově mlýně byl úžasně odpočinkový a inspirující! Střídání výborného zdravého jídla s lehkou formou cvičení v příjemném a tichém prostředí bylo to, co mi dodalo energii do zvládání trochu hektičtějšího života ve městě. Milá cvičitelka i všichni kolem. Doporučuji!

Marie, Praha, říjen 2018

Jsem ráda za možnost setkání se s hormonální jógou právě přes Jitku. Má přirozený, lidský a přátelský přístup, který je zde bezpochyby třeba. Umí lekce udělat na pohodu a chová se ke každému jako k individualitě. A tak to má podle mého být. Místo Hortenzie, kde Jitka jógu předcvičuje je naprosto SUPER – klidné, vzdušné, čisté a s příjemnou energií. Hormonální jóga mě učí nejen být zdravou ženou ale i k pravidelnému režimu s kterým mám trošku problém. Takže za mě Jitčina jóga – ano, určitě doporučuji! 🙂

Tereza S., Praha, srpen 2018

Jsem ráda za možnost setkání se s hormonální jógou právě přes Jitku. Má přirozený, lidský a přátelský přístup, který je zde bezpochyby třeba. Umí lekce udělat na pohodu a chová se ke každému jako k individualitě. A tak to má podle mého být. Místo Hortenzie, kde Jitka jógu předcvičuje je naprosto SUPER – klidné, vzdušné, čisté a s příjemnou energií. Hormonální jóga mě učí nejen být zdravou ženou ale i k pravidelnému režimu s kterým mám trošku problém. Takže za mě Jitčina jóga – ano, určitě doporučuji!

Terezka, Brandýs nad Labem, červenec 2018

Doporučuji všem ženám � Kurz jsem dostala jako dárek � Cvičím pravidelně a jsem ohromena rychlým nástupem všech pozitivních změn.� Jednoznačně to považuji za investici do zdravější a kvalitnější budoucnosti � Oceňuji profesionální přístup a krásné prostředí �

Martina P., Praha, červenec 2018

Doporučuji všem ženám. Kurz jsem dostala jako dárek. Cvičím pravidelně a jsem ohromena rychlým nástupem všech pozitivních změn. Jednoznačně to považuji za investici do zdravější a kvalitnější budoucnosti. Oceňuji profesionální přístup lektorky Jitka Janešové a krásné prostředí studia.

Martina, Praha, červenec 2018

Moc děkuji za hezký strávený čas. Byla jsem moc spokojená se seminářem hormonální jógy, který vedla lektorka Jitka Janešová. Prostředí Studia Hortenzie, ve kterém jógu vyučuje je moc hezké a klidné, velice dobře se tam relaxuje. Co se týče výuky, ta byla super, Jitka vše srozumitelně vysvětlila a při závěrečných meditacích mě její hlas hezky zklidnil a uspával.:) Už se těším, až budou vidět výsledky cvičení. Ještě jednou moc děkuji a těším se na opakovací lekci.

Michaela, Praha, červen 2018

Ještě jednou moc díky za to, že jsi nás seminářem tak skvěle provedla.
Jsi neskutečně příjemná, vše skvěle vysvětlíš a předvedeš a umíš vytvořit uvolněnou atmosféru. Myslím, že jsme se všechny cítily neskutečně dobře :)).  Určitě tě budu informovat, jestli došlo k nějakému zlepšení. Věřím, že se všeho zbavím i bez operace!

Sára, Praha, červen 2018

Navštívila jsem kurz hormonální jógy pro ženy. Přestože mám určitá zdravotní a fyzická omezení, tak pod vedením sympatické lektorky jsem zvládla celou sestavu s menšími úpravami. Prostředí ve studiu je velice příjemné a čas strávený na semináři byl opravdu skvělý. Pevně věřím tomu, že pravidelné cvičení bude mít dobrý vliv na můj zdravotní stav

Ilona D., Rakovník, listopad 2017

Před nedávnem jsem absolvovala dvoudenní kurz Hormonální jógy pro ženy. Ačkoliv jógu běžně necvičím, kurz se mi velmi líbil a utekl velmi rychle. Největší zásluhu na to samozřejmě měla lektorka Jitka Janešová, která měla vše skvěle připravené, a to nejen z hlediska dané sestavy, ale i z hlediska zajištění lehkého občerstvení a dostatku tekutin. Jitka dokázala navodit velmi příjemnou atmosféru, vyzařovala z ní pozitivní energie a tím nás všechny průběžně nabíjela. Jitka se dokázala věnovat každé z nás individuálně a neunikl jí žádný detail. Navíc atmosféru doladila použitím éterických olejíčků a překvapením na závěr. Kurz můžu doporučit každé ženě, ať už nějaké zdravotní problémy má či nemá, už jen pro to načerpání pozitivní energie a protažení svého těla. Samozřejmě pokud člověk vydrží cvičit i pak sám doma, tak je to značka ideál:-)

Jana K., Praha, srpen 2017

Na seminář hormonální jógové terapie podle Dinah Rodrigues jsem se přihlásila z důvodu prevence poklesu hormonálních hladin přicházejících s menopauzou. Seminář byl skvělý a doporučila bych ho každé ženě. Sestavu cviků nás učila velmi milá a příjemná lektorka Jitka Janešová v nádherném prostředí studia v centru Prahy. Po celý kurz jsem se cítila velmi příjemně v intimní atmosféře s několika málo dalšími ženami. Vedení lektorky bylo velmi profesionální a již se těším na společné opakovací lekce. Ráda bych tímto způsobem pozitivně ovlivnila kvalitu mého života do budoucnosti.

Zita Viková, Výživový poradce, Praha, srpen 2017

Online kurz Hormony v harmonii

Online kurz Hormony v harmonii

Milá Jitko,

vašim kurzem jsem nadšená. Oceňuji zejména váš přístup, odpovídání na naše dotazy. Společné cvičení s vámi a ostatními je skvělé, úplně mě to vždycky nabije. A taky ujistí, že vše dělám správně. Cvičím teď už jen podle jedné stránky s cviky …a moooc mě to baví. 🙂

Děkuji Vám velice.

Martina

Děkuji za možnost tohoto online kurzu. U nás žádné totiž v okolí nejsou. Hormonální jógy jsem se bála, že ji nezvládnu, hlavně kvůli mým kyčlím. Ale jsem nadšená, že cviky jdou upravit a mě nic nebolí. Třeba dodám odvahu těm, které váhají, opravdu to jde zvládnou. J

Iva

Rozhodně doporučuji. Kurz je velmi přehledný. Člověk se může věnovat naučení se jednotlivým cvikům, jak moc potřebuje. Jeho největší výhodou je naprostá časová flexibilita. Jitka má velmi příjemný hlas a jasně vysvětluje jednotlivé cviky i s možným modifikacemi. A hlavně mi hormonální jóga pomáhá cítit se lépe jak fyzicky, tak i psychicky.

Petra

Kurz můžu doporučit. Cena je stejná jako na živém cvičení, skvělá jsou videa provedení cviků, takže se je člověk nemusí naučit za víkend, ale procvičovat nejdřív jen jako fyzické cvičení, ke kterému postupně přidávám dech. A až zvládnu myslet na tělo i dech, přidám vedení energie. Což je skvělé. A moc fajn jsou namluvená videa, neboť když se ponořím do cvičení, většinou zjistím, že zapomínám dýchat nebo vést energii, a video mi to vždy připomene.

Zuzana

Rozhodně bych kurz doporučila. Obzvláště ženám, které jsou v mém věku 48 let, kdy se mění celý systém nejen tělesný, ale i psychický a duševní:) Hormonální jóga je v tomto skvělá na opečování se a revitalizaci organismu. Navíc mě učí pravidelnosti a jemnému a citlivému přístupu k sobě.

Hana

Kurz bych doporučila. Řekla bych, že je kurz moc hezky a srozumitelně udělaný. Líbí se mi i každý měsíc možnost zacvičit si s Vámi online a že odpovídáte na případné otázky atd. 🙂

Jana

Krásný den, kurz je nad má očekávání. Důkladně, pomalu a přesně vše vysvětleno. Bastrika dech je pro mě absolutně fascinující a nový. Nikdy jsem necítila ve svém těle tak silně proudit energii jako při cvičení hormonální jógy. Moje celoživotní téma: málo energie:)

Hana

Milá Jitko, Váš kurz je naprosto skvělý! Krásně a přehledně udělaný, perfektně vysvětlené cviky. Daří se mi cvičit 4-5x týdně. Vůbec se do cvičení nemusím nutit, moc mě baví a cítím změny. Jsem vážně moc ráda, že jsem si kurz s Vámi koupila!

Kristýny

Asi před 4 lety jsem se sestavu naučila ve víkendovém kurzu „naživo“, cvičila jsem ale jen pár měsíců. Teď nastal čas začít pečovat o své tělo a k hormonální józe mě to vyloženě táhlo. On-line kurz je skvělý, cviky jsou skvěle předváděny a cvičí se mi moc dobře – plně splnil mé očekávání a děkuji za něj.

Lenka

Do hormonální jógy jsem se chtěla pustit už dřív, ale všechny kurzy byly časově náročné. Ve Vašem kurzu mám na vše čas a klid podle sebe. On line lekce jsou pro mě také velmi důležité, aby se člověk zkontroloval. Lektorka je milá a laskavá.

Helena

Přidejte se ke spokojeným klientkám i vy.