Šťastné příběhy a ohlasy klientek

Přečtěte si, co říkají absolventky mých kurzů.

Bolestivá, nepravidelná menstruace

Bolestivá, nepravidelná menstruace

Hormonální jógu cvičím ráda a velmi mi to pomohlo na PMS a také na bolestivou menstruaci. Dřív jsem nebyla schopná fungovat bez léků na bolest, nyní si vystačím maximálně s jedním práškem, občas to zvládnu i úplně bez. Což je úžasné!

Jitka Z., Praha, srpen 2023

Mám endometriózu takže s tím spojené i bolesti břicha. Dále špatný spánek, menstruaci je hodně dlouhá, problémy s pletí.
Mám více energie, spánek se mi velice zlepšil, bolesti břicha ustupují a moje poslední menstruace trvala jen 5 dní a minimální špinění. Za mě to je zázrak.  A jsem taková klidnější a vyrovnanější.

Petra B., červen 2023

Ke cvičení hormonální jógy mě přivedla bolestivá menstruace. Menstruační bolesti polevily. Na psychickou stránku má cvičení obrovský vliv, cítím se moc dobře.

Saša Š. , červen 2023

Bolestivou menstruací jsem trpěla od samotného začátku. Bylo to příšerné, někdy jsem musela odejít ze školy, různé prášky nepomáhaly, chodila jsem na gyndu na injekce a pak jsem nakonec v 18ti začala brát antikoncepci.  Když jsem ji po cca 12 letech vysadila, bolesti se vrátily. Ne v takové intenzitě, ale stejně jsem první 2-3 dny přežila jen se zázračnou růžovou pilulkou. Hormonální jógu jsem začala cvičit až když mi bylo 38. První efekt byl, že jsem měla 2 nejbližší cykly hrozně velké bolesti a silné krvácení a pak to všechno zmizelo. Cca půl roku poté jsem otěhotněla a ani po návratu menstruace se mé bolesti už nikdy nevrátily.

Yasmin, Praha, červen 2023

Díky cvičení se mi upravila silná menstruace během velmi krátké doby.

Hana, březen 2023

Dobry den paní Jitko,

chtěla jsem se s Vámi podělit o to, jak hormonální juga opravdu rychle pomáhá. Po semináři hormonální jógy u vás jsem cvičila doma 3x a hned první cyklus mám krásně “zdravou” menstruaci. Měla jsem vždy první den jen špinění, ale tentokrát krásně jasně červená menstruace. To je pro mě velký zázrak a pokrok. Věřím, že mi casem HJ pomůže i k vytouženému děťátku. Po dlouhé době mám radost, když přišla menstruace.  Opravdu to má smysl a moc Vám dekuji. Krásny den,

Martina H., Praha, říjen 2022

V prosinci jsem absolvovala měsíční večerní kurz Hormonální jógy u Jitky Janešové a jsem nadšená. Po 5 měsících bez cyklu jsem krátce po skončení kurzu začala opět normálně menstruovat a to bez bolesti, z čehož mám velkou radost. Celkově se mi kurz moc líbil a Jitka ho vedla velmi profesionálně a empaticky. Definitivně doporučuji !!!

Simona W., Praha, prosinec 2019

Milá  Jitko,

posílám prázdninový pozdrav a dojmy z několika týdnů cvičení. Snažím se cvičit, jak to jde, někdy to vyjde i každý den, někdy skoro ob den, ale v každém případě to je 4 a více dní do týdne. Stal se z toho už návyk, když necvičím, tak mi to chybí 🙂 lépe jsem začala vnímat své tělo,  zlepšila se ohebnost a také výdrž ve svíčce (bez problémů to dám najednou).

Tady jsou moje další postřehy:

 • poslední menstruace byla daleko kratší, než obvykle
 • nemám neustále takový pocit vedra a pocení, i když před menstruací mám pár dní návaly (ale krátké a jde to, snad se to zlepší)
 • jsem víc vyrovnaná a v pohodě
 • mám dobrý pocit, že dělám i něco pro sebe – je těžké po tolika letech péče o děti myslet i na sebe… ale už bylo potřeba, nebylo kde brát
 • nebolí mě tolik hlava ani při změnách tlaku a počasí
 • jo a děti se mi ještě stále smějí, když mě vidí a slyší cvičit 🙂

Takže nevím, jestli za všechno může hormonální joga, ale já si říkám, že určitě ano.

Jitko, ještě jednou moc děkuji za celý kurz, bylo moc milé Vás poznat a budu se těšit, že se snad ještě někdy setkáme.

Přeji krásné letní dny,

Andrea, Praha, červenec 2019

Na víkendový seminář k Jitce jsem jela bez velkých očekávání. Vlastně jsem chtěla jen vypadnout na dva dny do přírody a zacvičit si jógu. Ve mlýně je božský klid, krásná příroda a Jitka umí vytvořit úžasně domácí atmosféru. Když jsem ale viděla prvně sestavu hormonální jógy, tak moje racionální já spouštělo “woodoo” alarm a chtělo opustit budovu. Nicméně už jsem tam byla, a tak jsem se tomu postavila čelem, poctivě, cvik za cvikem…. a týden po kurzu jsem najednou menstruovala. Po půl roce, přirozeně a bez jakékoliv injekce hormonů. Tohle ani moje racionální já nemohlo popřít. Cvičím teď každý den a týden od týdne se cítím víc a víc změněná. Takže můj závěr je – nemusíte tomu věřit, ale můžete to zkusit a vaše tělo už vás přesvědčí samo.

Anička, 27 let, Praha, březen 2019

Těhotenství

Těhotenství

Dobrý den, Jitko, chtěla jsem vám poděkovat za skvělý online program hormonální jógy. Nikdy mi nebylo lépe, opravdu jsem shledala obrovský progres na sobě a to cvičím teprve od července a vypadá to, že cvičit zase začnu až za 9 měsíců. Ano, otěhotnění byl jeden z důvodů, proč mě hormonální jóga zaujala, teď už ale vím, že toho přináší pro člověka mnohem víc a rozhodně mě bude provázet životem napořád. Už teď se moc těším. Moc děkuji, mějte se krásně.

Iva, září 2023 (otěhotnění po 3 měsících cvičení)

Dobrý den, Jitko,

zasílám fotku našeho narozeného zlatíčka. Po měsíci hormonální jógy s Vašimi online kurzy, jsem otěhotněla přirozenou cestou. Díky za možnost těchto kurzů, které určitě přispěly k tomu, abych otěhotněla a přivedla na svět našeho vytouženého syna. Budu rada, když i dalším ženám pomohou vaše kurzy k vysněnému miminku.

Jana K, Praha, říjen 2022

Ahoj Jíťo, mám úžasnou referenci na hormonální jóg.  Měsíc po Tvém víkendu s hormonální jógou na statku minuly rok jsem otěhotněla a mám úžasnou holčičku:) Takže hlavně moc moc dekuji. Myslím, ze jóga určitě taky přispěla, ze to šlo velice rychle:))

Hana P., Praha, září 2022

Dobrý den Jitko,

chtěla jsem se Vám již delší dobu ozvat. Hormonální jógu jsem cvičila poctivě od našeho semináře v květnu téměř každý den 4 měsíce a na konci léta jsem otěhotněla 🙂 Je pravda, že jsem změnila i jiné věci ve svém životě, nastoupila po rodičovské na poloviční úvazek do práce, více se asi zklidnila a začala věnovat i jiným činnostem. Ale určitě velkou část v naší snaze otěhotnět hrálo pravidelné cvičení a meditace. Takže moc díky i Vám.

Mějte se krásně a ke cvičení hormonální jógy se k Vám rada zase po čase vrátím.

Vladimíra S., Listopad 2021
Ahoj Jíťo,
moc ráda bych s tebou posdílele můj příběh s hormonální jógou.
Moje cesta k hormonální józe byla překvapivá. Poprvé jsem o ní slyšela ve chvíli, kdy mi volala kamarádka s PCO, že by ji ráda vyzkoušela a jestli bych na víkendový kurz nejela s ní. Inu, řekla jsem si, termín mám volný, proč ne. Navíc jsme na sebe v poslední době neměly moc času, tak jsme si mohly alespoň pořádně popovídat. A pak přišly obavy – bylo to pro mě úplně nové. Bála jsem se, jaké tam asi budou účastnice. Zda tam nebude fanatická lektorka. Zda se nebudu cítit trapně, protože cvičení nezvládnu… Všechny tyto obavy však na víkendovém kurzu zcela pominuly – všechny ženy byly pohodové a “obyčejné”, Jíťa jako lektorka neskutečně milá a vstřícná, cvičení velice příjemné a to, že se mi všechny cviky nepovedly na 100%? Co na tom záleží!
Po víkendu jsem se překvapivě cítila skutečně odpočatá a klidná a to se mi už dlouho nestalo. Asi dva měsíce po konání kurzu mi byl diagnostikován PCO. Po kurzu jsem moc poctivě hormonální jógu necvičila a ani v tuto chvíli se neodhodlala. Cvičila jsem, když jsem se jednou za čas potřebovala protáhnout a vyhradila si čas. Uběhl zase nějaký čas a začal na mě doléhat stres “běžného života”. Řekla jsem si, že nebudu nic složitého vymýšlet a zajedu si zase na víkend vypnout a posbírat síly. Zavolala jsem tedy kamarádce, která nikdy o hormonální józe neslyšela, zda by se nechtěla přidat. A už jsme balily kufry. Víkend s Jitkou Janešovou i po druhé předčil moje očekávání a my si jej náramně užily. Tentokrát jsem si však udržela motivaci a cvičila opravdu poctivě.
A po dvou měsících cvičení jsem z ničeho nic viděla pozitivní těhotenský test. Osobně to považuji téměř za zázrak. Nikdy jsem nepřestala s léčbou předepsanou od paní doktorky, ale věřím, že bez hormonální jógy by se to nepodařilo. A ač je to všechno čerstvé a “nejisté”, je to největší posun, jaký doposud mé tělo z pohledu těhotenství zvládlo a nyní vím, že to dokáže i v budoucnu.
Jíťo, díky za všechno! (Je to přesně ta situace, na kterou slova nestačí)

 

Barbora, říjen 2021, Praha

…Má diagnóza zněla neplodnost, marné pokusy přirozeného i umělého oplodnění …. A dnes, po dvou letech od kurzu se nám narodila úžasná dcerka. Jsem velice vděčná za hormonální jógu. Nyní po porodu mi také velice pomáhá…

 

Lenička, Kutná Hora, květen 2021

Nedostatek energie, únava

Nedostatek energie, únava

Již po prvním měsíci jsem pociťovala celkové psychické zklidnění, snadnější usínání, minimalizace pocení a návalů. Dále ustoupila bolest hlavy a zmírnilo se padání vlasů.  Rapidní přibývání na váze se zastavilo a zvýšil se i sexuální apetit. Po cvičení se cítím plná energie, svěží a vitálnější, vnímám i zlepšení pleti 🙂
Hormonální jógu doporučuji a propaguji dále i mezi mými vrstevnicemi a Tobě Jíťo děkuji za inspiraci.

Hanka H. Kutná Hora, květen 2023

Dobrý den,

chci vám poděkovat za vaši rozcvičku s hormonální jógou. Cvičím si ji, když se ráno vzbudím po noci s malým dítětem hodně unavená a je to vážně pecka. Nabije mě to na celý den.

Kristy R., Česká Třebová, listopad 2022

Jitku a hormonální jógou doporučuji všem ženám, které chtějí pro sebe něco udělat, cítit se skvěle a mít více energie. Ona TO opravdu umí. Jedna z mých nejlepších investic posledních let 🙏🍀🧘‍♀️💓☯️

Renata F., Plzeň, červen 2020

Mám za sebou dva týdny cvičení. Cítím se neskutečně nabitě. Nejsem ranní ptáče, tak jsem si chtěla vždy odcvičit večer. Jsem pak ale tak nabitá, že jsem jednou do půl třetí nemohla spát, takže se teď snažím vstávat, abych se nabila ráno a ne večer:)

Díky za Váš kurz, má opravdu smysl najít si denně čas a sestavu si odcvičit. Třeba tato zpětná vazba pomůže jiným ženám vydržet a pravidelně cvičit.

Lucie, Praha, říjen 2018

Menopauza, předčasná menopauza

Menopauza, předčasná menopauza

Ahoj Jitko,

děkuju za parádní víkend ve sv. Kateřině.
S odpovědí jsem si dala trochu načas, abych mohla nadšeně prohlásit, že se moje návaly po několika cvičeních opravdu výrazně zklidnily. Což má velký vliv i na můj spánek. A přiznávám, že jsem při tvých slovech o rychlém efektu cvičení byla trochu skeptická. Fakt to funguje!!!! 🙂

Přeji krásné předjaří,

Eva Nováková, Praha, březen 2024

Jitka je profík a úžasný člověk. To co dělá má velký smysl. Hormonální jóga mi neuvěřitelně pomohla. Měla jsem šílené návaly horka i 3x do hodiny během noci a o nespaní ani nemluvě. Již na jógovém víkendu v Krkonoších jsem spala jako miminko a do pár dnů návaly zmizely úplně. To je pocit k nezaplacení. Díky moc.

Ivana J., Kunice, říjen 2023

K hormonální józe mě přivedly návaly horka, noční pocení, výkyvy nálad.
Po třech měsících pravidelného cvičení Obden, alespoň 4x týdne pocení přestalo, nejsem vzteklá, ani lítosti a cítím se dobře.

Magdalena B. červen 2023

Trápily mě obtíže spojené s menopauzou a otoky. Cvičím 3 měsíce a cítím velký nárůst energie, otoky zejména v obličeji jsou pryč, vyrovnanost, návaly téměř žádné. Cvičení mi přineslo vnímavost pro svoje tělo, dech, čas pro sebe.

Jana K., červen 2023

Cítím se skvěle, všechny příznaky, které doprovází menopauzu vymizely včetně návalů horka do 14 dnů.
Cvičení mi přineslo klid těla🤗

Janka O., červen 2023
Byla jsem na hormonální józe u Jitky. Řešila jsem problémy s polycystickými vaječníky. Gynekologie předepsala hromadu léků, ale já věděla, že touto cestou nechci jít. Narazila jsem na Jitčin kurz hormonální jógy a rozhodla se pro tento přirozený způsob, jak se uzdravit. Hned další den po kurzu se mé tělo vzpamatovalo a začala první menstruace po skoro roce. Určitě nepřestanu dál cvičit a vřele doporučuji. Jitka je opravdu skvělá lektorka, která přesně poradí jak na jednotlivé cviky i když má někdo jiné zdravotní potíže. Jak se dají modifikovat. Jitka má moc příjemný hlas, který při relaxaci a nauce opravdu oceníte.
Moc děkuji a určitě se ještě uvidíme.

 

Alice K. Praha, září 2021

~~~ Hormonálnu jogu cvičím dva měsíce a môžem konečne fungovať.~~~

Som po rakovine štítnej žľazy. Fungujem na eutyroxe 150 dosť vysokých dávkach. V noci som nemohla spávať a mávala návaly 5x za noc. Nespíš v noci a nevieš fungovať cez deň. Hrozneee. Kto zažil, dobre vie. Moja kamarátka našla váš víkend s hormonálnou jogou na Baránkove mlyne a rozprávame, ideme! Mala som veľké pochybnosti, hovorím si, to nemôže fungovať. Hormonálnu jogu som začala cvičiť od decembra 2018, pravidelne 3x za týždeň. Prvé výsledky som zaznamenala už na seminári. Neuveriteľné. Nechápem, ale teraz sa u mňa nedostavil ani jeden nával. Kamarátka necvičí pravidelne. Ma návaly stále a tak sa navzájom podporujeme a motivujeme k pravidelnosti. Hormonálna joga ma naozaj zmysel, funguje… Cvičím si ju doma sama a cítim sa fyzicky lepšie, a tiež psychický viac v pohode. Vrelo odporúčam lektorku Jitčina jóga – Jitka Janešová a jej semináre.

Stanka B., Banská Bystrica, kurz listopad 2018

Stres, emoční výkyvy

Stres, emoční výkyvy

Mám endometriózu takže s tím spojené i bolesti břicha. Dále špatný spánek, menstruaci je hodně dlouhá, problémy s pletí.
Mám více energie, spánek se mi velice zlepšil, bolesti břicha ustupují a moje poslední menstruace trvala jen 5 dní a minimální špinění. Za mě to je zázrak.  A jsem taková klidnější a vyrovnanější.

Petra B., červen 2023

K hormonální józe mě přivedly návaly horka, noční pocení, výkyvy nálad.
Po třech měsících pravidelného cvičení Obden, alespoň 4x týdne pocení přestalo, nejsem vzteklá, ani lítosti a cítím se dobře.

Magdalena B. červen 2023

Je mi 22 let a od 13 trpím nedostatkem železa, anémií. Velkou vnitřní motivací však byly výrazné neustálé změny nálad, díky kterým jsem si připadala, že své okolí obtěžuji. Hormonální jóga však mou náladovost opravdu ve velké míře srovnala. To mi dodalo sebevědomí. Mohu teď být svému partnerovi vetší oporou.
Téměř rok a půl trpěla pravidelnými záněty močových cest, což bylo opravdu velmi nepříjemné a omezující. Díky posílení pánevního dna se tyto obtíže naprosto vytratily. Za to jsem moc a moc vděčná.
Opět mě utvrdila v tom, že existují i jiné cesty k uzdravení než přes špitál. Jsem šťastná, že jsem se díky Vašemu kurzu dokázala vyléčit sama.

 

Barbara M., červen 2023

Trpěla jsem migrénami souvisejícíma s menstruací a také v posledních měsících obrovskou náladovostí a emocionální nevyrovnaností. Zatím cvičím pravidelně teprve čtvrtý měsíc, ale poslední dvě menstruace byly bez migrény,a celkově se cítím lépe, a to hlavně psychicky. Mám pružnější tělo a cvičení mi pokaždé zlepší náladu. A taky hodně oceňuji to, že si tělo prostřednictvím cvičení dokáže pomoct samo.

Petra R., červen 2023

Hormonální jóga je moc příjemné nastartování dne, v kterém se člověk rozdýchá a protáhne. Mám pocit, že mám po cvičení dobrou náladu a úsměv mi vydrží déle.

Helena, březen 2023

Ahoj Jíťo,

cvičení hormonální jógy se pro mne stalo rituálem, možná až závislostí. Vyhovuje mi nejen proto, že ho mohu cvičit kdykoliv a zlepšuje mi flexibilitu těla, ale hlavně mi pomáhá zklidnit emoce. Na lekci k Jitce jsem přišla především proto, že jsem před cyklem byla naprosto nesnesitelná. Měla jsem obrovské emocionální výkyvy a s tím spojené příšerné nálady. Toto mě po pár měsících cvičení absolutně opustilo, jsem vyrovnanější, klidnější a více trpělivá. Moc děkuju :)….

Ivča V. , Praha, leden 2023

Ahoj Jituš,

byla jsem na víkendu na anglickém statku v červnu a od té doby cvičím pravidelně obden. Byla jsem tento měsíc na preventivní gynekolog prohlídce a pan doktor říkal, že mám hormonu, že bych mohla rozdávat a kdybych měla dělohu začnu ve svých 55 letech menstruovat.  Jsem psychicky krásně vyladěná. A práce s pánevním dnem přinesla své ovoce jak v prožitku tak s inkontinencí. Navíc, můj manžel by rad vyzdvihl zvýšené libido.:-)

Podepisují se pod tvůj podcast a děkuji že rozšiřuje ženám obzory. Hormonální jógu doporučuji všem kolem sebe jak mladým (bolestivé menstruace), tak ženám v menopauze. Ještě jednou díky co pro ženy děláš. Že tě to baví a tu radost rozdáváš ostatním ženám.

S pozdravem a ať se daří.

Marcela K., Lovosice, říjen 2022

Ještě jednou díky za skvělý online kurz! Netušila jsem, že online forma může být tak příjemná a vše se bez problémů naučit.  A také za zaslání všechny informací! Zatím poctivě cvičím a těším se na online opakovací lekce. Je skvělé, že je možnost si po semináři zacvičit společně a vše zopakovat.  Už teď se cítím lépe, vyrovnaněji a kvalitněji spím.

Jana P., Praha, únor 2022
Milá Jituško, ráda bych Ti poděkovala za možnost absolvovat s Tebou online kurz hormonální jógy a nyní i online opakovací lekce. Dlouho jsem se k hormonální jógové terapii odhodlávala a jsem moc moc ráda, že jsem do toho šla. Od té doby, co začal kurz s Tebou a začala jsem HJT cvičit, se cítím mnohem lépe fyzicky i psychicky. Jako bych našla znovu spojení se svým tělem, od kterého jsem jinak často spíše odpojená v hlavě plné různých myšlenek. Začala jsem tělo daleko více vnímat a cítit orgány v něm. Znovu jsem se nadechla, takový byl můj pocit po prvním cvičení. Je mi psychicky mnohem líp, jsem taková více pozitivně naladěná a zároveň mi došlo, jak velké množství své energie dávám do přílišného přemýšlení a vztahů, které nejsou zdravé.
Připadá mi, že teď i díky HJT poznávám, jaké to je, opravdu se vrátit k sobě a cítit se, obrátit pozornost zvenku dovnitř k sobě, a pustit to, co už mi neslouží. Je to pro mě obrovská změna. Jsem hodně citlivá a vnímám i to, že se čistí některé emoce. Všímám si také změn na fyzické úrovni, jakoby se opravdu vše dávalo po mnoha letech do pořádku a vracelo se postupně vše do harmonie, rovnováhy. Je to úžasné a jsem moc vděčná, že jsem našla tuto cestu!
Moc se mi líbil Tvůj způsob vedení lekcí, Tvá podpora, vysvětlování cviků, energie, která během lekcí plynula od Tebe a péče během kurzu i po něm. Kurz probíhal v této době online a tato forma vůbec ničemu nevadila. Mně osobně naopak pomohlo, že mohu cvičit ve svém prostředí doma, o samotě, ale zároveň s vámi, v příjemné komorní skupince. Online kurz mi pomohl překonat trému z toho, být vidět na kameře a uvolnit se. Má to své velké výhody, takto přes internet, není to nijak složité, a pokud nastal nějaký problém, vždy jsi nám pomohla ho v klidu vyřešit. Určitě se není čeho bát. Opakovací lekce online se mi nesmírně líbila v tom, že jsem mohla cvičit úplně nerušeně ve svém pokoji sama, zároveň v energii skupinky žen, pod Tvým vedením, na konci jsem si zapálila svíčku, bylo to krásné a doteď z toho žiju, jsem plná energie
Moc za všechno děkuji a určitě Tvé kurzy mohu srdečně doporučit.
Terka, Zlín, únor 2021

Jitcinu jogu muzu jen doporucit. 😊 Hormonalni joga pod vedenim lektorky Jitky byla fajn, vse nam srozumitelne vysvetlila. Uz pravidelne cvicim doma. Muzu rict, ze se kazdy den na cviceni tesim, je to prijemne a i kdyby to me problemy zcela nevyresilo, nelituji, ze jsem na kurz sla, protoze cviky proti stresu na me fakt zabiraji. A sestavicka me take bavi. 😊 Pro me to byl fajn vikend, dekuji. 🌸

Lenka V., Havlíčkův Brod, říjen 2019

Ďakujem veľmi pekne za celý kurz hormonálni jogy, bolo to úžasné a už aj po pár cvičeniach na sebe pozorujem veľmi pozitívne účinky hlavne na psychiku. Po cvičení sa vďaka harmonizáciám cítim svieža a dobre naladená :)) Tak už sa teším na všetko, čo mi cvičenie ešte prinesie.

Daniela, Praha, srpen 2019

Milá  Jitko,

posílám prázdninový pozdrav a dojmy z několika týdnů cvičení. Snažím se cvičit, jak to jde, někdy to vyjde i každý den, někdy skoro ob den, ale v každém případě to je 4 a více dní do týdne. Stal se z toho už návyk, když necvičím, tak mi to chybí 🙂 lépe jsem začala vnímat své tělo,  zlepšila se ohebnost a také výdrž ve svíčce (bez problémů to dám najednou).

Tady jsou moje další postřehy:

 • poslední menstruace byla daleko kratší, než obvykle
 • nemám neustále takový pocit vedra a pocení, i když před menstruací mám pár dní návaly (ale krátké a jde to, snad se to zlepší)
 • jsem víc vyrovnaná a v pohodě
 • mám dobrý pocit, že dělám i něco pro sebe – je těžké po tolika letech péče o děti myslet i na sebe… ale už bylo potřeba, nebylo kde brát
 • nebolí mě tolik hlava ani při změnách tlaku a počasí
 • jo a děti se mi ještě stále smějí, když mě vidí a slyší cvičit 🙂

Takže nevím, jestli za všechno může hormonální joga, ale já si říkám, že určitě ano.

Jitko, ještě jednou moc děkuji za celý kurz, bylo moc milé Vás poznat a budu se těšit, že se snad ještě někdy setkáme.

Přeji krásné letní dny,

Andrea, Praha, červenec 2019

PCOS, cysty

PCOS, cysty

Ahoj Jíťo,
ráda bych se podělila o svůj příběh s pozitivně léčivými účinky hormonální jógy. Kéž by byl inspirací pro další ženy.
Roku 2018 jsem prošla emočním šokem, což mělo za následek projevy oslabeného ženství a s tím spojené zdravotní komplikace. Můj gynekolog mě oznámil diagnosu polycystické vaječníky. V tu chvíli mě polilo horko a špatné myšlenky, zda nebudu mít problém s otěhotněním. I když jsem byla vždy byla příznivce alternativní medicíny či pozitivně energetických vylepšení, s nasazením hormonální léčky- antikoncepcí jsem souhlasila.
Letos v únoru mě kamarádka oslovila, zda bych s ní nechtěla jet na pobytový víkend pod tvým vedenním. Nadšeně jsem souhlasila. Po celou dobu jsi k nám přistupovala láskyplně. Věnovala se nám a poskytla veškeré informace, jak jógu správně cvičit a především správně dýchat. Ihned po zakousnutí této praktiky jsem se rozhodla vysadit antikoncepci.
Ano, měla jsem strach z rozhození hormonů a jiných, ale stanovila jsem si, že jógu budu pečlivě dodržovat. Hormonálnímu cvičení jsem se věnovala 5-6x do týdne. A výsledek? Po necelých 4 měsících mně můj doktor s úžasem oznámil radostnou zprávu, a to že moje vaječníky jsou bez jediné cysty, a jsou zdravé. Jsem vděčná, že jsem poznala Jitku a že nás obohatila a poskytla uzdravující metodu. Z toho plyne jediné – Ženy cvičte hormonální jógu, budete se cítit zdravé, krásné, klidné a hlavně žensky…..
Terka, Praha, 26 let, červenec 2020

Štítná žláza, metabolismus

Štítná žláza, metabolismus

V červnu 2022 jsem absolvovala Jitčin kurz hormonální jógy. HJ praktikuji od té doby pravidelně a výsledkem je výrazné zlepšení všech symptomů hypofunkce štítné žlázy. Mnohem lépe spím, mám lepší pleť i vlasy, méně otoků a hlavně jsem začala i pomalu hubnout, v co už jsem vůbec nedoufala. Jako lektor je Jitka absolutně profesionální a skvělá. Myslím, že díky ní dokáže tuto sestavu zvládnout i člověk, který nemá s jógou zkušenosti. V neposlední řadě bych chtěla vyzdvihnout Jitčinu laskavost a empatii, je radost s ní trávit čas.

Lucie, Čerčany, srpen 2022

Měla jsem potíže se zavodněním a ztěžklými, často oteklými nohami. Hormonální jóga zafungovala ihned. Během víkendového kurzu mám 3 kg dole díky odvodnění a stále si váhu držím…

Karolína, Kladno, květen 2021

Po 12 letech hormonální léčby mé štítné žlázy se cvičením zcela srovnala, jsem bez prášku. Stačil necelý rok pravidelného cvičení…

Ivanka V., Praha, leden 2021

Libido

Libido

Již po prvním měsíci jsem pociťovala celkové psychické zklidnění, snadnější usínání, minimalizace pocení a návalů. Dále ustoupila bolest hlavy a zmírnilo se padání vlasů.  Rapidní přibývání na váze se zastavilo a zvýšil se i sexuální apetit. Po cvičení se cítím plná energie, svěží a vitálnější, vnímám i zlepšení pleti 🙂
Hormonální jógu doporučuji a propaguji dále i mezi mými vrstevnicemi a Tobě Jíťo děkuji za inspiraci.

Hanka H. Kutná Hora, květen 2023

Ahoj Jituš,

byla jsem na víkendu na anglickém statku v červnu a od té doby cvičím pravidelně obden. Byla jsem tento měsíc na preventivní gynekolog prohlídce a pan doktor říkal, že mám hormonu, že bych mohla rozdávat a kdybych měla dělohu začnu ve svých 55 letech menstruovat.  Jsem psychicky krásně vyladěná. A práce s pánevním dnem přinesla své ovoce jak v prožitku tak s inkontinencí. Navíc, můj manžel by rad vyzdvihl zvýšené libido.:-)

Podepisují se pod tvůj podcast a děkuji že rozšiřuje ženám obzory. Hormonální jógu doporučuji všem kolem sebe jak mladým (bolestivé menstruace), tak ženám v menopauze. Ještě jednou díky co pro ženy děláš. Že tě to baví a tu radost rozdáváš ostatním ženám.

S pozdravem a ať se daří.

Marcela K., Lovosice, říjen 2022

Nespavost

Nespavost

Mám endometriózu takže s tím spojené i bolesti břicha. Dále špatný spánek, menstruaci je hodně dlouhá, problémy s pletí.
Mám více energie, spánek se mi velice zlepšil, bolesti břicha ustupují a moje poslední menstruace trvala jen 5 dní a minimální špinění. Za mě to je zázrak.  A jsem taková klidnější a vyrovnanější.

Petra B., červen 2023

Již po prvním měsíci jsem pociťovala celkové psychické zklidnění, snadnější usínání, minimalizace pocení a návalů. Dále ustoupila bolest hlavy a zmírnilo se padání vlasů.  Rapidní přibývání na váze se zastavilo a zvýšil se i sexuální apetit. Po cvičení se cítím plná energie, svěží a vitálnější, vnímám i zlepšení pleti 🙂
Hormonální jógu doporučuji a propaguji dále i mezi mými vrstevnicemi a Tobě Jíťo děkuji za inspiraci.

Hanka H. Kutná Hora, květen 2023

Ještě jednou díky za skvělý online kurz! Netušila jsem, že online forma může být tak příjemná a vše se bez problémů naučit.  A také za zaslání všechny informací! Zatím poctivě cvičím a těším se na online opakovací lekce. Je skvělé, že je možnost si po semináři zacvičit společně a vše zopakovat.  Už teď se cítím lépe, vyrovnaněji a kvalitněji spím.

Jana P., Praha, únor 2022

Inkontinence, záněty močových cest

Inkontinence

Je mi 22 let a od 13 trpím nedostatkem železa, anémií. Velkou vnitřní motivací však byly výrazné neustálé změny nálad, díky kterým jsem si připadala, že své okolí obtěžuji. Hormonální jóga však mou náladovost opravdu ve velké míře srovnala. To mi dodalo sebevědomí. Mohu teď být svému partnerovi vetší oporou.
Téměř rok a půl trpěla pravidelnými záněty močových cest, což bylo opravdu velmi nepříjemné a omezující. Díky posílení pánevního dna se tyto obtíže naprosto vytratily. Za to jsem moc a moc vděčná.
Opět mě utvrdila v tom, že existují i jiné cesty k uzdravení než přes špitál. Jsem šťastná, že jsem se díky Vašemu kurzu dokázala vyléčit sama.

 

Barbara M., červen 2023

Ahoj Jituš,

byla jsem na víkendu na anglickém statku v červnu a od té doby cvičím pravidelně obden. Byla jsem tento měsíc na preventivní gynekolog prohlídce a pan doktor říkal, že mám hormonu, že bych mohla rozdávat a kdybych měla dělohu začnu ve svých 55 letech menstruovat.  Jsem psychicky krásně vyladěná. A práce s pánevním dnem přinesla své ovoce jak v prožitku tak s inkontinencí. Navíc, můj manžel by rad vyzdvihl zvýšené libido.:-)

Podepisují se pod tvůj podcast a děkuji že rozšiřuje ženám obzory. Hormonální jógu doporučuji všem kolem sebe jak mladým (bolestivé menstruace), tak ženám v menopauze. Ještě jednou díky co pro ženy děláš. Že tě to baví a tu radost rozdáváš ostatním ženám.

S pozdravem a ať se daří.

Marcela K., Lovosice, říjen 2022

Kvalita vlasů a pleti

Kvalita vlasů a pleti

Milé dámy,

dovolila bych si s Vámi nasdílet svůj příběh s hormonální jógou (bude to delší čtení, snad vytrváte do konce). A začnu opravdu ze široka. Spoustu let trpívám na bolesti v horní části břicha. Bolesti přicházejí nepravidelně, z ničeho nic, není to nic k nepřežití, ale je to stav, kdy je člověku nejlíp v předklonu či v leže na zádech. Za ta dlouhá léta se žádnému z lékařů nepodařilo přijít na to, co či čím to je a já si tak nějak zvykla s tím žít. Před pár měsíci jsem poseděla s kamarádkou a ta mi pověděla o absolvování semináře hormonální jógy a že si hnedle vzpomněla na mě, jestli by mi tonemohlo pomoct. Zapsala jsem se tedy k Jitce (konkrétně k Jitce, neb kamarádka neopomněla zmínit, že to jsou nejlepší kurzy šikoro-daleko ;).  A říkala jsem si, že i kdyby mi to nic zásadnějšího nepřineslo, alespoň si rozšířím způsoby cvičení. Na začátku listopadu 22 jsem seminářem prošla i já… A co se nestalo?! Nejenomže jsem cvičení totálně propadla, ale přestaly mi padat vlasy! A to je pro mě výhra jako hrom. Vlasy mi vypadávají poslední léta opravdu hodně (řešila jsem to s kožní lékařkou, kadeřnicí – výsledky žádné). Po každém mytí vlasů byl sprchový kout plný vlasů, když jsem si večer rozčesala vlasy, umyvadlo plné vlasů, zrovna tak podlaha. A teď! Sprchový kout čistý, večer při rozčesaní v umyvadle maximálně 3-4 vlasy. Když mi kadeřnice myla hlavu, povídám jí o tom – a ona hnedle zbystřila a potvrdila mi to též. Pro mě tedy udělala hormonální jóga maximum – nejenom že je mi po odcvičení neskutečně dobře, ale bonus v tom, že přestanou padat vlasy?! Zázrak 😉

Pavla

P.S. – jsou to zatím pouhé 3 měsíce, ale potíže s bolestmi „nadbřišku“ zatím nikde 😉

P.S.S. – před týdnem jsem u Jitky absolvovala kurz obličejové jógy = jestli ta dokáže zlomeček toho co dokázala hormonální jóga, to abych si šla za pár týdnů předělat fotky na dokladech 😉

Pavla H., Praha, únor 2023

V červnu 2022 jsem absolvovala Jitčin kurz hormonální jógy. HJ praktikuji od té doby pravidelně a výsledkem je výrazné zlepšení všech symptomů hypofunkce štítné žlázy. Mnohem lépe spím, mám lepší pleť i vlasy, méně otoků a hlavně jsem začala i pomalu hubnout, v co už jsem vůbec nedoufala. Jako lektor je Jitka absolutně profesionální a skvělá. Myslím, že díky ní dokáže tuto sestavu zvládnout i člověk, který nemá s jógou zkušenosti. V neposlední řadě bych chtěla vyzdvihnout Jitčinu laskavost a empatii, je radost s ní trávit čas.

Lucie, Čerčany, srpen 2022

Ohlasy na kurzy a pobyty s jógou

Ohlasy na kurzy a pobyty s jógou

Ahoj Jitko,

chtěla bych poděkovat za super víkend ve sv Kateřině, i když mě ještě dneska trochu bolí tělo, ale to jde o zvyk😊

Ale fakt jsem si krásně odpočinula, v úžasném prostředí, které znám, ale vždy jsem tam nadšená.
I když to bylo i akční, byly tam fajn ženy. Určitě tě budu doporučovat, což už jsem začala dělat.😊

A těším se minimálně na to Santorini, tam tedy jedeme s Luckou a s tvojí skupinou

Na FB jsem si tě přidala, abych se mohla inspirovat
Tak ať se ti daří a děkuji.

Martina Z., Roztoky, březen 2024

Ahoj Jitko, chtěla jsem ti jen dát zpětnou vazbu k tomu, jaké výsledky má tvoje snažení
Po příjezdu z Fuerteventury konečně cvičím pravidelně hormonální i obličejovou jógu a musím říct, že je to opravdu znát. V zásadě mi zmizely výkyvy nálad před menstruací, které byly opravdu velké (uvažovala jsem už i o antidepresivech), a taky každý měsíc musím jíst míň a míň Ibalginů proti bolesti.
A díky obličejové józe a baňkování, i když to nestíhám každý den, mi zmizely vrásky na čele a mezi obočím. Jsem opravdu ráda, že mám tu možnost řešit všechno přírodní cestou bez prášků a botoxu.
Takže jsem ti chtěla říct, že je skvělé, jak tím, co děláš, pomáháš ženám a že jsem moc ráda, že jsem měla možnost být na tvých kurzech.

Alenka R.,  srpen 2023 (po 2 měsících cvičení)

Doba velké únavy a potřeba odpočinku, ne však zcela pasivního mne přivedla na Jitčiny stránky. Prohlížela jsem FB a nadchla mne možnost týdne hormonální jógy na Fuerteventuře. Myslím, že to byl jeden z nejlepších akčních nápadů, kdy druhý den byla zaplacena záloha a bylo rozhodnuto. Rozhodně jsem nelitovala, ba naopak, neskutečně jsem si pobyt užila, odpočinula myslí, popovídala se skvělými ženami, on ten život se s námi vždy nemazlí, naučila se nové cviky hormonální jógy, vyzkoušela obličejovou jógu a baňkování obličeje, super věcička, pravda nepraktikuji každý den, ale 2x do týdne určitě. Dýchání do bříška tzv. bastriku, protože pořád jsme stažené za vidinou vypadat skvěle a štíhle a břicho tak nemá dostatek kyslíku a střeva mají pak špatnou peristaltiku. Proč to vše píšu? Děvčata, udělejte si místo jen pro sebe, spokojenost a nadšení zcela jistě přijde. V klidu být i sáma se sebou, nádhernou přírodou si zaslouží každá máma a manželka a že zaplatí o 10 tis. více než na Mácháči kde si neodpočine?

Každopádně, každá rozhodující se i rozhodnutá udělat něco pro sebe, užijte si to! Ať už Bali nebo Řecko. Krásné prázdniny a díky Jíti za cvičení, společnost i u bazénu (kde jsme vypily více sangrií než ona hihi) a organizaci takových dovolených.

Iva K., Břeclav, červen 2023

Chtěla bych touto cestou poděkovat za jógový pobyt u moře na Fuerteventuře pod vedením Jitky. Pobyt jsem si plně užila, naučily jsme se v krásném prostředí techniky pro zdravé fungování ženy skrze skvělé vedení Jitky. Naučily jsme se krok po kroku prakticky cvičení hormonální jógy, obličejové jógy a další techniky péče o sebe, které můžu teď sama praktikovat doma Poznala jsem skrze jógu mnoho úžasných žen. Pokud někdo váhá, zda začít s hormonální jógou, mohu jen doporučit. Děkuji 

Pavlína Sch., Litoměřice, květen 2023

Milá Jíťo, děkuji, že jsem mohla být spolu s tolika úžasnými ženami na tak nádherném místě a užít si nezapomenutelný týden. Jsme již zpět z pobytu a hormonální jógu si cvičím doma. Dělá mi moc dobře . Velmi ráda si podobný pobyt zopakuji někdy příště.

Pavla V., Praha, květen 2023

Krásný týden u moře s Jitčinou jógou. Bylo to super. Hormonální jóga má hodně do sebe a budu ji určitě využívat. Ještě jednou Jituško, děkuji za všechno.

Anna H., Ostrava, květen 2023

Milá Jitko,

víkend jsem si moc užila. Krásné prostředí, krásná a milá lektorka Jitka, souznění ve skupině a já jsem v sobě objevila něco v co už jsem nedoufala.

Zdeňka H. Znojno, červen 2023

Milá Jitko,

ráda bych ti vyjádřila velké díky za neuvěřitelně úžasný “Víkend s hormonální jógou na statku” / 9-11.6.2023/. Bylo to pro mě opravdu nezapomenutelné a obohacující zážitkové setkání. Nádherné prostředí, ve kterém jsme se nacházeli, přispělo k pocitu klidu a harmonie. Skvělá strava, kterou jsme měli možnost ochutnat, byla opravdu vynikající a podpořila naše fyzické i mentální blaho. Tvoje vedení a energie byly naprosto inspirativní a cítila jsem se nejen fyzicky, ale i emocionálně posílena.

Moc si cením Tvého úsilí a práce, kterou jsi do toho vložila. Ještě jednou obrovské díky za takový neuvěřitelný víkend!

S nejupřímnějším uznáním a vděčnosti.

Marika H., Slaný, červen 2023

Hormonální jógu v podání lektorky Jitušky Janešové mohu jen doporučit. Kurz jsem absolvovala již po druhé a jak se říká, opakování je matka moudrosti. A Jituška je plná moudrosti, kterou s laskavým srdcem šíří dál ♥ ♥ ♥

Šářka F., Praha, červenec 2022

Ahoj Jitko,
chtěla bych Ti moc poděkovat za víkend s hormonální jógou strávený na statku Anglická sezóna. Bylo to boží – a to od A do Z. Sešla se nás skvělá parta a ta energie, co víkend provázela, byla přesně to, co už jsem tak moc potřebovala. Sosám z ní doteď. Samotné prostředí statku je také okouzlující, přesně můj styl. Jídlo bylo vynikající, program pestrý, paráda… Teď už je vše na mě, jak budu cvičit, ale pevně věřím, že to dám.

Moc Ti děkuji a budu se těšit zase někdy příště.

Lenka H, Praha, červen 2022

Jitka je úžasná instruktorka nejen hormonální jógy a meditací, ale provede vás harmonizací čaker, nejrůznějším dechovým cvičením a ukáže vám, i jak o sebe pečovat a celkově vás inspiruje v mnoha směrech. Je milá, přátelská a přesně ví, co dělá. ☺️

Kamila L., Praha, červen 2022

Prožila jsem víkend na statku Anglická sezóna v Hobšovicích s tématem Hormonální jóga, pod vedením úžasné lektorky Jitky.♥️ Za její milý a laskavý přístup k nám všem jí velice děkuji. Víkend byl doslova nabitý cennými informacemi a nezapomenutelnými zážitky. To vše v nádherném místě s úžasnými lidmi, kteří se o nás starali, vařili fantastická jídla a přinesli nám do srdíčka poznání klidu a pohody v této uspěchané době. Jituško děkuji a ráda se s Tebou zase setkám při dalším tvém kurzu.

Mirka S., Louny, květen 2022

Absolvovala som Jitkin kurz hormonálne jógy online, ktorý prebiehal vo veľkej pohode . Jitka je odborníčka, ktorá pekne krok po kroku s dôrazom na detaily nás trpezlivo viedla. Určite kurz môžem odporúčať všetkým, ktorí si chcú zlepšiť kvalitu života.

Beata G., Košice, duben 2022

Velmi chválím kurz hormonální jógy. Jitka je moc milá, vše důkladně vysvětlila, dostali jsme i přehledně zpracované materiály s popisem celé sestavy. Krásné bylo i prostředí, kde se kurz odehrával – studio Jóga Letná.

Irena V., Praha, leden 2022

U Jitky jsem absolvovala jeden z jejích worskopů a musím říci, že byl naprosto bez chybičky. Vše skvěle zorganizované. Jitka je velmi empatická a profesionální lektorka.

Evina K., Praha, listopad 2021
Včerejšek byl pro mne dnem získávání nových vědomostí, prožitků a poznatků o našem těle.🧎‍♀️
Děkuji Jitčina jóga – Jitka Janešová za velmi profesionální a lidský workshop. 🤩
Moc mě těší, že pro vás – své klienty – mohu udělat zase o kousek více. 😊
Eva, fitness instruktor, Dobře ve svém těle, Brandýs nad Labem, říjen 2021

Jitka je úžasná osoba, která na vás přenáší uklidňující pozitivní energii. Cvičení s ní je opravdovým potěšením a pohlazením na duši ❤🌞👍

Mirka S, Praha, červenec 2021

Zucastnila jsem se online kurzu hormonalni jogy a muzu ho vrele doporucit. Jitka umi sestavu perfektne naucit a vsechno vysvetli tak, ze domaci praxe jde uplne bez problemu. Jeste jednou diky ♡

Katka K., Praha, duben 2021

Zúčastnila jsem se dvoudenního kurzu v Havlíčkově Brodě. Příjemná atmosféra, lektorka Jitka má lidský přístup, hezky vysvětlila a provedla. Určitě hormonální jógu a hlavně s Jitkou doporučuji 😊🌹🌞

Petra Š., Havlíčkův Brod, říjen 2020

Děkuji, že mi vždy vrátíte manželku odpočinutou, zrelaxovanou a plnou energie. Moc rád Vám ji budu posílat pro další dávky pozitivní energie, protože nakonec mám z toho nezjištný profit i já. 🙂. Mějte se krásně a přeji spousty dalších dobrých lekcí a spokojených cvičenek. Zdravím.

Marek J., Kutná Hora, srpen 2020

Milá děvčátka, starší i mladší, zaujalo-li Vás téma Hormonální jógy pro ženy, kurzy vedené Jitkou Janešovou, z celého srdce doporučuji. Strávila jsem víkend s HJ na Beránkově mlýně. Mimo toho, že nás Jitka naučila sestavu HJ a tím nabídla při pravidelném cvičení nesporné zkvalitnění žití, dostaly jsme další bonusy v podobě ubytování ve zrekonstruovaném mlýně uprostřed přírody (oceňuji ekologicky, vstřícný přístup domácích), přidanou hodnotu vůní esenciálních olejů, sounáležitosti ženského kolektivu… a absolutně úžasných a nejlepších vegetariánských dobrůtek od Karolíny. Jitka je velmi milá, ochotná, šikovná a profesionální cvičitelka. Víkend s Hormonální jógou je léčivý pro tělo i duši …teď už je to na mně…abych pravidelně cvičila :-)… ahoj všem.

Jana Zaplatílková, Liberec, listopad 2019

Skvělý kurz hormonální jógy, každou lekci jsem si užila a všem moc doporučuji. Nejen jako výborný způsob k vyrovnání hormónů v těle, ale i jako báječné odreagovaní s úžasnou lektorkou. Sama doufám, že si to ještě znovu časem zopakuji 🙂.

Michaela T., Kutná Hora, listopad 2019

Moc doporučuji cvičení hormonální jogy s Jitkou. Krásně vysvětlí, naučí a poradí. Její kurzy jsou láskyplné a přátelské.🌞

Veronika P., Kutná Hora, říjen 2019

Byly to moc krásné dva dny s Hormonální jógou a vím, že na ně budu vzpomínat. Hodně jsem si při nich odpočinula i díky Vašemu přístupu. Byla jste moc milá, lidská – nebo jak to říct – zkrátka paráda 🙂 Po počátečních obavách, jak doma cvičení zvládnu, jsem po celou dobu cvičení měla krásný pocit. Cvičení jsem si zkoušela včera i dneska a šlo to 🙂 Díky Vašemu výkladu, názorných ukázkám a do detailů napsaných informací ve skriptech to vůbec není tak obtížné. Takže jedním slovem – mockrát děkuji!
Přeji spoustu dalších spokojených účastnic hormonální jógy.
Děkuji také za fotky. Budou mi, stejně jako růžička, kterou mám od Vás, připomínat, jaký to byl hezký víkend a motivovat mě ve cvičení 🙂
Přeji Vám hodně krásných dnů.

Markéta, Havlíčkův Brod, květen 2019

Úžasný víkend na mlýně s Jitčinou hormonální jógou. Profesionální, přátelský přístup s příjemnou energií. Vše bylo dokonalé. Doporučuji!!

Gabriela, Praha, duben 2019

Úžasný víkend na mlýně s Jitčinou hormonální jogou.🙏 Profesionální, přátelský přístup s příjemnou energií 🙌 Vše bylo dokonalé❤️ Doporučuji!!

Gábina M., Praha, duben 2019

Víkend hormonální jógy na Beránkově mlýně byl úžasně odpočinkový a inspirující! Střídání výborného zdravého jídla s lehkou formou cvičení v příjemném a tichém prostředí bylo to, co mi dodalo energii do zvládání trochu hektičtějšího života ve městě. Milá cvičitelka i všichni kolem. Doporučuji!

Marie, Praha, říjen 2018

Jsem ráda za možnost setkání se s hormonální jógou právě přes Jitku. Má přirozený, lidský a přátelský přístup, který je zde bezpochyby třeba. Umí lekce udělat na pohodu a chová se ke každému jako k individualitě. A tak to má podle mého být. Místo Hortenzie, kde Jitka jógu předcvičuje je naprosto SUPER – klidné, vzdušné, čisté a s příjemnou energií. Hormonální jóga mě učí nejen být zdravou ženou ale i k pravidelnému režimu s kterým mám trošku problém. Takže za mě Jitčina jóga – ano, určitě doporučuji! 🙂

Tereza S., Praha, srpen 2018

Jsem ráda za možnost setkání se s hormonální jógou právě přes Jitku. Má přirozený, lidský a přátelský přístup, který je zde bezpochyby třeba. Umí lekce udělat na pohodu a chová se ke každému jako k individualitě. A tak to má podle mého být. Místo Hortenzie, kde Jitka jógu předcvičuje je naprosto SUPER – klidné, vzdušné, čisté a s příjemnou energií. Hormonální jóga mě učí nejen být zdravou ženou ale i k pravidelnému režimu s kterým mám trošku problém. Takže za mě Jitčina jóga – ano, určitě doporučuji!

Terezka, Brandýs nad Labem, červenec 2018

Doporučuji všem ženám � Kurz jsem dostala jako dárek � Cvičím pravidelně a jsem ohromena rychlým nástupem všech pozitivních změn.� Jednoznačně to považuji za investici do zdravější a kvalitnější budoucnosti � Oceňuji profesionální přístup a krásné prostředí �

Martina P., Praha, červenec 2018

Doporučuji všem ženám. Kurz jsem dostala jako dárek. Cvičím pravidelně a jsem ohromena rychlým nástupem všech pozitivních změn. Jednoznačně to považuji za investici do zdravější a kvalitnější budoucnosti. Oceňuji profesionální přístup lektorky Jitka Janešové a krásné prostředí studia.

Martina, Praha, červenec 2018

Moc děkuji za hezký strávený čas. Byla jsem moc spokojená se seminářem hormonální jógy, který vedla lektorka Jitka Janešová. Prostředí Studia Hortenzie, ve kterém jógu vyučuje je moc hezké a klidné, velice dobře se tam relaxuje. Co se týče výuky, ta byla super, Jitka vše srozumitelně vysvětlila a při závěrečných meditacích mě její hlas hezky zklidnil a uspával.:) Už se těším, až budou vidět výsledky cvičení. Ještě jednou moc děkuji a těším se na opakovací lekci.

Michaela, Praha, červen 2018

Ještě jednou moc díky za to, že jsi nás seminářem tak skvěle provedla.
Jsi neskutečně příjemná, vše skvěle vysvětlíš a předvedeš a umíš vytvořit uvolněnou atmosféru. Myslím, že jsme se všechny cítily neskutečně dobře :)).  Určitě tě budu informovat, jestli došlo k nějakému zlepšení. Věřím, že se všeho zbavím i bez operace!

Sára, Praha, červen 2018

Navštívila jsem kurz hormonální jógy pro ženy. Přestože mám určitá zdravotní a fyzická omezení, tak pod vedením sympatické lektorky jsem zvládla celou sestavu s menšími úpravami. Prostředí ve studiu je velice příjemné a čas strávený na semináři byl opravdu skvělý. Pevně věřím tomu, že pravidelné cvičení bude mít dobrý vliv na můj zdravotní stav

Ilona D., Rakovník, listopad 2017

Před nedávnem jsem absolvovala dvoudenní kurz Hormonální jógy pro ženy. Ačkoliv jógu běžně necvičím, kurz se mi velmi líbil a utekl velmi rychle. Největší zásluhu na to samozřejmě měla lektorka Jitka Janešová, která měla vše skvěle připravené, a to nejen z hlediska dané sestavy, ale i z hlediska zajištění lehkého občerstvení a dostatku tekutin. Jitka dokázala navodit velmi příjemnou atmosféru, vyzařovala z ní pozitivní energie a tím nás všechny průběžně nabíjela. Jitka se dokázala věnovat každé z nás individuálně a neunikl jí žádný detail. Navíc atmosféru doladila použitím éterických olejíčků a překvapením na závěr. Kurz můžu doporučit každé ženě, ať už nějaké zdravotní problémy má či nemá, už jen pro to načerpání pozitivní energie a protažení svého těla. Samozřejmě pokud člověk vydrží cvičit i pak sám doma, tak je to značka ideál:-)

Jana K., Praha, srpen 2017

Na seminář hormonální jógové terapie podle Dinah Rodrigues jsem se přihlásila z důvodu prevence poklesu hormonálních hladin přicházejících s menopauzou. Seminář byl skvělý a doporučila bych ho každé ženě. Sestavu cviků nás učila velmi milá a příjemná lektorka Jitka Janešová v nádherném prostředí studia v centru Prahy. Po celý kurz jsem se cítila velmi příjemně v intimní atmosféře s několika málo dalšími ženami. Vedení lektorky bylo velmi profesionální a již se těším na společné opakovací lekce. Ráda bych tímto způsobem pozitivně ovlivnila kvalitu mého života do budoucnosti.

Zita Viková, Výživový poradce, Praha, srpen 2017

Online kurz Hormony v harmonii

Online kurz Hormony v harmonii

Dobry den,

snažím se cvičit pokud možno 5krat do týdne, Váš online kurz je skvěly! Jsem moc spokojena! Libí se mi, jak je strukturovaný, propracovaný vizuálně, prakticky – najdu hned vždy co potřebuju. Libí se mi moznost pustit si jednotlivé části sestavy zvlášť nebo celou sestavu a moznost i jen audia. Bonusy a přizpůsobeni cviku jsou taky super, ocenila jsem hlavně adaptaci cviku svíčky. Moc mile mě překvapila protistresová cvičeni, je to takový dárek navíc.

Mate velmi příjemný projev a hlas, cvičeni s Vámi je pro mě radostí, i když “jen” ze záznamu.

Moc děkuji!

Kristýna B. únor 2024
Dobrý den Jitko, já bych ráda poděkovala a složila poklony k tomu, jak máte stránky a kurz neuvěřitelně propracovaný.  Je za tím vidět obrovský kopec práce. I samotný kurz – členění, moduly, vysvětlení každé pozice a technik, harmonogram, taháky i skripta. Je to pohlazení pro duši když dle Vás cvičím a učím se pozice, ale i pro oči a uši. Člověk by mohl po zaplacení nalézt jedno namluvené dlouhé video celé sestavy a nějaké popisy, ale u Vás je vidět, že jste myslela i na nejmenší detail, který by nám mohl pomoci.
Pokukovala jsem po HJ již pár měsíců a online kurzu je více. Teď mě k zakoupení donutila už diagnostikovaná H nerovnováha. Jsem moc ráda, že jsem šla dle pocitu, kde to prostě „sedlo“ a zakoupila právě ten Váš. 🙏
Dana M., leden 2024

Milá Jitko,

vašim kurzem jsem nadšená. Oceňuji zejména váš přístup, odpovídání na naše dotazy. Společné cvičení s vámi a ostatními je skvělé, úplně mě to vždycky nabije. A taky ujistí, že vše dělám správně. Cvičím teď už jen podle jedné stránky s cviky …a moooc mě to baví. 🙂

Děkuji Vám velice.

Martina

Děkuji za možnost tohoto online kurzu. U nás žádné totiž v okolí nejsou. Hormonální jógy jsem se bála, že ji nezvládnu, hlavně kvůli mým kyčlím. Ale jsem nadšená, že cviky jdou upravit a mě nic nebolí. Třeba dodám odvahu těm, které váhají, opravdu to jde zvládnou. J

Iva

Rozhodně doporučuji. Kurz je velmi přehledný. Člověk se může věnovat naučení se jednotlivým cvikům, jak moc potřebuje. Jeho největší výhodou je naprostá časová flexibilita. Jitka má velmi příjemný hlas a jasně vysvětluje jednotlivé cviky i s možným modifikacemi. A hlavně mi hormonální jóga pomáhá cítit se lépe jak fyzicky, tak i psychicky.

Petra

Kurz můžu doporučit. Cena je stejná jako na živém cvičení, skvělá jsou videa provedení cviků, takže se je člověk nemusí naučit za víkend, ale procvičovat nejdřív jen jako fyzické cvičení, ke kterému postupně přidávám dech. A až zvládnu myslet na tělo i dech, přidám vedení energie. Což je skvělé. A moc fajn jsou namluvená videa, neboť když se ponořím do cvičení, většinou zjistím, že zapomínám dýchat nebo vést energii, a video mi to vždy připomene.

Zuzana

Rozhodně bych kurz doporučila. Obzvláště ženám, které jsou v mém věku 48 let, kdy se mění celý systém nejen tělesný, ale i psychický a duševní:) Hormonální jóga je v tomto skvělá na opečování se a revitalizaci organismu. Navíc mě učí pravidelnosti a jemnému a citlivému přístupu k sobě.

Hana

Kurz bych doporučila. Řekla bych, že je kurz moc hezky a srozumitelně udělaný. Líbí se mi i každý měsíc možnost zacvičit si s Vámi online a že odpovídáte na případné otázky atd. 🙂

Jana

Krásný den, kurz je nad má očekávání. Důkladně, pomalu a přesně vše vysvětleno. Bastrika dech je pro mě absolutně fascinující a nový. Nikdy jsem necítila ve svém těle tak silně proudit energii jako při cvičení hormonální jógy. Moje celoživotní téma: málo energie:)

Hana

Milá Jitko, Váš kurz je naprosto skvělý! Krásně a přehledně udělaný, perfektně vysvětlené cviky. Daří se mi cvičit 4-5x týdně. Vůbec se do cvičení nemusím nutit, moc mě baví a cítím změny. Jsem vážně moc ráda, že jsem si kurz s Vámi koupila!

Kristýny

Asi před 4 lety jsem se sestavu naučila ve víkendovém kurzu “naživo”, cvičila jsem ale jen pár měsíců. Teď nastal čas začít pečovat o své tělo a k hormonální józe mě to vyloženě táhlo. On-line kurz je skvělý, cviky jsou skvěle předváděny a cvičí se mi moc dobře – plně splnil mé očekávání a děkuji za něj.

Lenka

Do hormonální jógy jsem se chtěla pustit už dřív, ale všechny kurzy byly časově náročné. Ve Vašem kurzu mám na vše čas a klid podle sebe. On line lekce jsou pro mě také velmi důležité, aby se člověk zkontroloval. Lektorka je milá a laskavá.

Helena

Obličejová jóga

Obličejová jóga

Michaela R.

Seminář obličejové jógy s Jitkou jsem si velice užila. Celý zbytek dne jsem se cítila velice dobře a těšila se, že se sebou začnu něco dělat, abych trochu zpomalila proces stárnutí. Je téměř 14 dní od té doby, co jsem seminář absolvovala, a jsem tak namotivovaná, že opravdu denně cvičím:-). Ještě jednou díky.

Michaela R., Praha, červen 2023

Bára C

Zdravím tě, Jitko,
pravidelně každý den cvičím rozcvičku a baňkuji, nepravidelně dělám další cviky. Po dvou týdnech cvičení už na sobě, že se mi zredukovaly povislé tváře (syslíky). Jsem zvědavá na rozdíly po delší době.

Bára Č, Praha, červen 2023

Alena K.

Milá Jitko,
moc děkuji za včerejší seminář obličejové jógy, za materiály, za zaslání dnešních informací.
Na včerejší seminář jsem nešla s velkým očekáváním, ale musím přiznat, že jsem byla nadšená, moc se mi to líbilo a hlavně Tvůj velmi milý, laskavý, individuální přístup dělá opravdu hodně. A když vidím, jakou máš krásnou pleť, tak je to pro mě opravdu velká motivace ! A vzhledem k tomu, že mi je 50 a do teď jsem nic podobného nepraktikovala, tak jestli nechci být vrásčitá stařenka, tak je asi nejvyšší čas, abych začala 🙂
Vím, že to je teď na mně, jak budu důsledná, jak si na obličejovou jógu udělám čas, ale pevně věřím, že mi nadšení ze včerejška zůstane. O víkendu mám v plánu si to vše projít, dát si návody k posteli, do práce, do auta….a postupně si zvyknout ve chvílích volna cvičit automaticky….. Nejhorší bude asi to ráno, plno lidí v koupelně, boj s časem…..
Každopádně ještě jednou děkuji a přeji krásné dny

 

Alena K., Praha, květen 2023

Markéta B.

Ze semináře obličejové jógy s Jitkou jsem doslova nadšená! Kromě užitečných informací o možnostech této omlazovací techniky a skvěle provedeného nácviku všech potřebných pozic velmi oceňuji také individuální přístup a prostor a čas na zodpovězení všech otázek. Děkuji i za přehledné materiály, které značně usnadňují domácí cvičení a pomáhají vyvarovat se nejčastějších chyb. Velký dík i za pohodovou atmosféru celého semináře a spoustu pozitivní energie, která mi vydržela dlouho po návratu. Už se těším na další akce, které pro nás Jitka chystá!

 

Markéta, Praha, březen 2023

Marcela F.

Děkuji za individuální plán obličejové jógy. Poctivě cvičím jak obličejovou jógu, tak hormonální. Z obou cvičení jsem si udělala rituály, které mě baví. Věřím v jejich zdravou prospěšnost a cítím se díky nim dobře. Dělám si i masáže. V každém případě se mi vrásky ve tvářích zjemnily. Je to skvělé cvičení a je úžasné, jak si sama pomoci bez kosmetických zásahů.

Marcela F., Říjen 2022

Andrea V.

Stáhla jsem si vaše video s cvikem na horní víčka. Spadlá víčka mě trápí dlouho a hodně se to v poslední době zhoršovalo. Cvičím dva měsíce a musím říct, že bych tomu nikdy nevěřila. I manžel si toho všimnul. Je to super, děkuji.

Andrea V., září 2022

Martina S.

Milá Jitko, děkuji za skvělý workshop obličejové jógy a vaše milé a profesionální vedení. Snažím se cvičit každý den několik minut. Udělala jsem si z toho každodenní rituál. Hned po cvičení se cítím mladší a krásnější. 🙂 Děkuji.

Martina S., srpen 2022

Marie H.

Jsem ráda, že jsem prošla tvým online kurzem obličejové jógy, moc mě bavil. Naučila jsem se spoustu nového a pravidelně, každý den cvičím! Musím říct, že je to na mé pleti vidět. Zjemnila se mi hlavně mračivka mezi obočím a zmizela trojitá brada. 🙂 Moc mě baví i masáže a baňkování, je to pro mě relax, který fakt potřebuji. Každá ženy by si měla dopřát takovou sebepéči.

Marie H., Listopad 2022

Alice O.

Děkuji za skvělé lekce i za materiály. Nejvíce bych chtěla zapracovat na spodní části obličeje – podbradek, kontura brady, krk. Při pohledu z boku mám “podbradek“. Vidím mírné zlepšení už teď po týdnu cvičení! 🙂 Předem děkuji, hodně úspěchů a spokojených jogínek.

Alice O., Listopad 2022

Monika M.

Ať už s Jitkou Janešovou začnete pracovat při lekcích “Face jóga” či “Hormonální jóga”, dojdete k poznání, že “poselství” těchto velmi užitečných kurzů jsou propojenými nádobami. Já jsem začala lekcemi “obličejové” jógy a postupně si uvědomovala, že to není “jen o tom obličeji”, ale že je potřeba cíleně zapracovat i na funkci vnitřních orgánů, na prohloubení “uvědomělého” dýchání atd. (Upozorňuji, že mám za sebou přes 20 let pravidelného rehabilitačního cvičení, spoustu lekcí Bikram jógy, Hot jógy atd., čili žádný začátečník…) Lekce s Jitkou jsou na velmi profesionální úrovní, počínaje organizací přes přípravu studijních materiálů po osobní přístup během vedení lekcí atd. Líbí se mi také, že si Jitka drží určitý limit účastníků na skupinu, aby se mohla všem plně věnovat. A opravdu se ochotně věnuje! Velmi obohacující lekce. Určitě doporučuji.
Moc děkuji, Jitko

Monika M., Hostivice, říjen 2022

Ivana K.

Byla jsem zpočátku hodně skeptická, jestli budu po semináři sama cvičit. Ale hrozně mě to baví. Je skvělé, že můžu cvičit víceméně kdy a kde chci – venku, v autě, i u televize… rodina si už zvykla a občas se i přidá a nasmějeme. 🙂

Ivana K., květen 2022

Jana Č.

Díky za doporučení cviků. Snažím se cvičit každý den, koupila si i baňky. Věřím tomu, že to přinese brzy výsledky. Ještě se vrátím k neděli, bylo to moc příjemné a docela jsem cítila obličej, tedy ty svaly, o kterých jsem ani nevěděla, že mám. 🙂 Hormonální jógu můžu jen doporučit, byla jsem na kurzu asi před 5 lety a dost jsem cvičila. Je to skvělé cvičení. Nyní cvičím i jógu pro zdravá záda.

Jana Č., duben 2022

Přidejte se ke spokojeným klientkám i vy.