Šťastné příběhy a ohlasy klientek

V prosinci jsem absolvovala měsíční večerní kurz Hormonální jógy u Jitky Janešové a jsem nadšená. Přestože jsem mezi kurzy necvičila moc pilně, tak jsem po 5 měsících krátce po skončení kurzu začala opět normálně menstruovat a to bez bolesti, z čehož mám velkou radost. Celkově se mi kurz moc líbil a Jitka ho vedla velmi profesionálně a empaticky. Definitivně doporučuji !!!

Simona W., Praha, prosinec 2019

Milá děvčátka, starší i mladší, zaujalo-li Vás téma Hormonální jógy pro ženy, kurzy vedené Jitkou Janešovou, z celého srdce doporučuji. Strávila jsem víkend s HJ na Beránkově mlýně. Mimo toho, že nás Jitka naučila sestavu HJ a tím nabídla při pravidelném cvičení nesporné zkvalitnění žití, dostaly jsme další bonusy v podobě ubytování ve zrekonstruovaném mlýně uprostřed přírody (oceňuji ekologicky, vstřícný přístup domácích), přidanou hodnotu vůní esenciálních olejů, sounáležitosti ženského kolektivu… a absolutně úžasných a nejlepších vegetariánských dobrůtek od Karolíny. Jitka je velmi milá, ochotná, šikovná a profesionální cvičitelka. Víkend s Hormonální jógou je léčivý pro tělo i duši …teď už je to na mně…abych pravidelně cvičila :-)… ahoj všem.

Jana Zaplatílková, Liberec, listopad 2019

Ďakujem veľmi pekne za celý kurz hormonálni jogy, bolo to úžasné a už aj po pár cvičeniach na sebe pozorujem veľmi pozitívne účinky hlavne na psychiku. Po cvičení sa vďaka harmonizáciám cítim svieža a dobre naladená :)) Tak už sa teším na všetko, čo mi cvičenie ešte prinesie.

Daniela, Praha, srpen 2019

Byly to moc krásné dva dny s Hormonální jógou a vím, že na ně budu vzpomínat. Hodně jsem si při nich odpočinula i díky Vašemu přístupu. Byla jste moc milá, lidská – nebo jak to říct – zkrátka paráda 🙂 Po počátečních obavách, jak doma cvičení zvládnu, jsem po celou dobu cvičení měla krásný pocit. Cvičení jsem si zkoušela včera i dneska a šlo to 🙂 Díky Vašemu výkladu, názorných ukázkám a do detailů napsaných informací ve skriptech to vůbec není tak obtížné. Takže jedním slovem – mockrát děkuji!
Přeji spoustu dalších spokojených účastnic hormonální jógy.
Děkuji také za fotky. Budou mi, stejně jako růžička, kterou mám od Vás, připomínat, jaký to byl hezký víkend a motivovat mě ve cvičení 🙂
Přeji Vám hodně krásných dnů.

Markéta, Havlíčkův Brod, květen 2019

Úžasný víkend na mlýně s Jitčinou hormonální jógou. Profesionální, přátelský přístup s příjemnou energií. Vše bylo dokonalé. Doporučuji!!

Gabriela, Praha, duben 2019

Na víkendový seminář k Jitce jsem jela bez velkých očekávání. Vlastně jsem chtěla jen vypadnout na dva dny do přírody a zacvičit si jógu. Ve mlýně je božský klid, krásná příroda a Jitka umí vytvořit úžasně domácí atmosféru. Když jsem ale viděla prvně sestavu hormonální jógy, tak moje racionální já spouštělo „woodoo“ alarm a chtělo opustit budovu. Nicméně už jsem tam byla, a tak jsem se tomu postavila čelem, poctivě, cvik za cvikem…. a týden po kurzu jsem najednou menstruovala. Po půl roce, přirozeně a bez jakékoliv injekce hormonů. Tohle ani moje racionální já nemohlo popřít. Cvičím teď každý den a týden od týdne se cítím víc a víc změněná. Takže můj závěr je – nemusíte tomu věřit, ale můžete to zkusit a vaše tělo už vás přesvědčí samo.

Anna, 27 let, Praha, březen 2019

~~~ Hormonálnu jogu cvičím dva měsíce a môžem konečne fungovať.~~~

Som po rakovine štítnej žľazy. Fungujem na eutyroxe 150 dosť vysokých dávkach. V noci som nemohla spávať a mávala návaly 5x za noc. Nespíš v noci a nevieš fungovať cez deň. Hrozneee. Kto zažil, dobre vie. Moja kamarátka našla váš víkend s hormonálnou jogou na Baránkove mlyne a rozprávame, ideme! Mala som veľké pochybnosti, hovorím si, to nemôže fungovať. Hormonálnu jogu som začala cvičiť od decembra 2018, pravidelne 3x za týždeň. Prvé výsledky som zaznamenala už na seminári. Neuveriteľné. Nechápem, ale teraz sa u mňa nedostavil ani jeden nával. Kamarátka necvičí pravidelne. Ma návaly stále a tak sa navzájom podporujeme a motivujeme k pravidelnosti. Hormonálna joga ma naozaj zmysel, funguje… Cvičím si ju doma sama a cítim sa fyzicky lepšie, a tiež psychický viac v pohode. Vrelo odporúčam lektorku Jitčina jóga – Jitka Janešová a jej semináre.

Stanka, Banská Bystrica, kurz listopad 2018

Mám za sebou dva týdny cvičení. Cítím se neskutečně nabitě. Nejsem ranní ptáče, tak jsem si chtěla vždy odcvičit večer. Jsem pak ale tak nabitá, že jsem jednou do půl třetí nemohla spát, takže se teď snažím vstávat, abych se nabila ráno a ne večer:)

Díky za Váš kurz, má opravdu smysl najít si denně čas a sestavu si odcvičit. Třeba tato zpětná vazba pomůže jiným ženám vydržet a pravidelně cvičit.

Lucie, Praha, říjen 2018

Víkend hormonální jógy na Beránkově mlýně byl úžasně odpočinkový a inspirující! Střídání výborného zdravého jídla s lehkou formou cvičení v příjemném a tichém prostředí bylo to, co mi dodalo energii do zvládání trochu hektičtějšího života ve městě. Milá cvičitelka i všichni kolem. Doporučuji!

Marie, Praha, říjen 2018

Jsem ráda za možnost setkání se s hormonální jógou právě přes Jitku. Má přirozený, lidský a přátelský přístup, který je zde bezpochyby třeba. Umí lekce udělat na pohodu a chová se ke každému jako k individualitě. A tak to má podle mého být. Místo Hortenzie, kde Jitka jógu předcvičuje je naprosto SUPER – klidné, vzdušné, čisté a s příjemnou energií. Hormonální jóga mě učí nejen být zdravou ženou ale i k pravidelnému režimu s kterým mám trošku problém. Takže za mě Jitčina jóga – ano, určitě doporučuji!

Terezka, Brandýs nad Labem, červenec 2018

Doporučuji všem ženám. Kurz jsem dostala jako dárek. Cvičím pravidelně a jsem ohromena rychlým nástupem všech pozitivních změn. Jednoznačně to považuji za investici do zdravější a kvalitnější budoucnosti. Oceňuji profesionální přístup lektorky Jitka Janešové a krásné prostředí studia.

Martina, Praha, červenec 2018

Moc děkuji za hezký strávený čas. Byla jsem moc spokojená se seminářem hormonální jógy, který vedla lektorka Jitka Janešová. Prostředí Studia Hortenzie, ve kterém jógu vyučuje je moc hezké a klidné, velice dobře se tam relaxuje. Co se týče výuky, ta byla super, Jitka vše srozumitelně vysvětlila a při závěrečných meditacích mě její hlas hezky zklidnil a uspával.:) Už se těším, až budou vidět výsledky cvičení. Ještě jednou moc děkuji a těším se na opakovací lekci.

Michaela, Praha, červen 2018

Ještě jednou moc díky za to, že jsi nás seminářem tak skvěle provedla.
Jsi neskutečně příjemná, vše skvěle vysvětlíš a předvedeš a umíš vytvořit uvolněnou atmosféru. Myslím, že jsme se všechny cítily neskutečně dobře :)).  Určitě tě budu informovat, jestli došlo k nějakému zlepšení. Věřím, že se všeho zbavím i bez operace!

Sára, Praha, červen 2018

Navštívila jsem kurz hormonální jógy pro ženy. Přestože mám určitá zdravotní a fyzická omezení, tak pod vedením sympatické lektorky jsem zvládla celou sestavu s menšími úpravami. Prostředí ve studiu je velice příjemné a čas strávený na semináři byl opravdu skvělý. Pevně věřím tomu, že pravidelné cvičení bude mít dobrý vliv na můj zdravotní stav

Ilona D., Rakovník, listopad 2017

Před nedávnem jsem absolvovala dvoudenní kurz Hormonální jógy pro ženy. Ačkoliv jógu běžně necvičím, kurz se mi velmi líbil a utekl velmi rychle. Největší zásluhu na to samozřejmě měla lektorka Jitka Janešová, která měla vše skvěle připravené, a to nejen z hlediska dané sestavy, ale i z hlediska zajištění lehkého občerstvení a dostatku tekutin. Jitka dokázala navodit velmi příjemnou atmosféru, vyzařovala z ní pozitivní energie a tím nás všechny průběžně nabíjela. Jitka se dokázala věnovat každé z nás individuálně a neunikl jí žádný detail. Navíc atmosféru doladila použitím éterických olejíčků a překvapením na závěr. Kurz můžu doporučit každé ženě, ať už nějaké zdravotní problémy má či nemá, už jen pro to načerpání pozitivní energie a protažení svého těla. Samozřejmě pokud člověk vydrží cvičit i pak sám doma, tak je to značka ideál:-)

Jana K., Praha, srpen 2017

Na seminář hormonální jógové terapie podle Dinah Rodrigues jsem se přihlásila z důvodu prevence poklesu hormonálních hladin přicházejících s menopauzou. Seminář byl skvělý a doporučila bych ho každé ženě. Sestavu cviků nás učila velmi milá a příjemná lektorka Jitka Janešová v nádherném prostředí studia v centru Prahy. Po celý kurz jsem se cítila velmi příjemně v intimní atmosféře s několika málo dalšími ženami. Vedení lektorky bylo velmi profesionální a již se těším na společné opakovací lekce. Ráda bych tímto způsobem pozitivně ovlivnila kvalitu mého života do budoucnosti.

Zita Viková, Výživový poradce, Praha, srpen 2017