Nejčastější dotazy

Kde najdu přihlašovací údaje?

Vaše údaje pro přihlášení najdete v e-mailu, který jste zadala při platbě. E-mail vám přijde z adresy wordpress@jitcinajoga.cz. Pokud e-mail stále nevidíte, zkuste se podívat do spamu nebo hromadné pošty.
POZOR: Pokud již nějaký online produkt u mě zakoupený máte a kupujete si další (se stejnou emailovou adresou), vaše přístupové údaje se nemění. Pouze se vám odemkne nově zakoupený produkt ve vaší existující členské sekci.

Proč se mi nedaří přihlásit?

Nejspíše jste zadala špatný email nebo heslo. Zkuste si heslo místo opisování zkopírovat. Pokud vám heslo stále nefunguje, obnovte si ho.

Mám dočasně omezený přístup, proč se to stalo?

Pravděpodobně jste vícekrát zadala špatné heslo nebo vás systém z nějakého důvodu vyhodnotil jako nebezpečný přístup. Počkejte 10 minut a pak se znovu zkuste přihlásit. Pokud si své heslo nepamatujete, raději si ho obnovte. Několikanásobné přihlašování špatným heslem, vám může přístupy na pár minut zablokovat.

Zapomněla jsem heslo? Co mám dělat?

Pokud jste zapomněla heslo, můžete si ho jednoduše změnit. Na přihlašovací stránce klikněte na Zapomněli jste heslo. Poté zadejte e-mailovou adresu, kterou jste zadávala při zakoupení. A klikněte na tlačítko Resetovat heslo. Na váš e-mail dorazí z WordPressu požadavek na změnu hesla. Pokud e-mail nevidíte, zkontrolujte spam nebo hromadnou poštu. Klikněte na odkaz v e-mailu. Na stránce vidíte nové heslo, které se vám automaticky vygenerovalo. Pokud ho nechcete, můžete ho smazat a zadat si své vlastní heslo. Dodržujte vypsané požadavky: Zvolené heslo by mělo mít alespoň 12 znaků. Bezpečnější heslo získáte kombinací velkých a malých písmen, číslic a symbolů jako např. ! ” ? $ % ^ & ). Poté klikněte na Uložit heslo a přihlaste se novým heslem.

Chci si zvolit vlastní heslo místo automaticky vygenerovaného. Jak na to?

Odhlaste se z členské sekci. Jděte na Přihlášení a zvolte Zapomenuté heslo. Poté zadejte e-mailovou adresu, kterou jste zadávala při zakoupení a klikněte na tlačítko Resetovat heslo. Na váš e-mail dorazí z WordPressu požadavek na změnu hesla. Pokud e-mail nevidíte, zkontrolujte spam nebo hromadnou poštu. Klikněte na odkaz v e-mailu. Na stránce vidíte nové heslo, které se vám automaticky vygenerovalo. Smažte ho a zadejte své vlastní heslo. Dodržujte vypsané požadavky: Zvolené heslo by mělo mít alespoň 12 znaků. Bezpečnější heslo získáte kombinací velkých a malých písmen, číslic a symbolů jako např. ! ” ? $ % ^ & ). Poté klikněte na Uložit heslo a přihlaste se novým heslem.

Přihlašuji se do členské sekci v mobilu a nevím, jak si mám zkopírovat heslo.

Pokud se přihlašujete z dotykového mobilního telefonu, můžete si heslo také jednoduše zkopírovat. Najděte si e-mail, ve kterém se heslo nachází. Prstem se dotkněte obrazovky v části, kde se heslo nachází. Mělo by se vám označit. Pokud je celé označené, můžete kliknout na kopírovat. Heslo se vám zkopírovalo. Běžte na přihlašovací stránku. Dotkněte se obrazovky v políčku Heslo a chvilku prst přidržte a pusťte. Zobrazí se vám možnost Vložit, tak na ní klikněte. Zkopírované heslo by se vám mělo vložit do políčka.

Jak můžu být stále přihlášená?

Při zadávání přihlašovacích údajů zaškrtněte políčko Zapamatovat si mě. Při každé návštěvě kurzu pak zůstanete automaticky přihlášena v členské sekci.

Nic z výše uvedeného vám nepomohlo?

Obraťte se přímo na mě. Pošlete mi na email info@jitcinajoga.cz váš email, se kterým jste se registrovala a popište váš problém. Pokud můžete, přidejte i kopii obrazovky s chybovým hlášením.