Vnitřní a vnější krása ženy – webinář
21/02/2023 | 19:00 - 20:30 | U vás doma

Vnitřní a vnější krása ženy - webinář

Večerní webinář nejen o hormonální a obličejové józe.

Milé ženy, srdečně vás zvu na večerní webinář, kde spolu s přibývajícím světlem v přírodě rozžehneme svou vnitřní krásu, abychom mohly zářit spokojeností, krásou a radostí pro sebe i své okolí. Povídání bude nabité praktickými tipy a také ukázkami jak na to.

Když náš hormonální systém skvěle funguje, produkce ženských hormonů a plodnost ženy způsobuje, že se cítíme přitažlivé a taky tak působíme na své okolí. Pod vlivem stresu a také po 35 roku však produkce estrogenu klesá a to ovlivňuje kvalitu naší pleti, vlasů, nehtů, i celkový vnitřní pocit krásy, přitažlivosti a radosti ze života. A jelikož platí “jak uvnitř, tak i navenek”, při pohledu do zrcadla jsme pak sebekritické, nelíbíme se samy sobě a působíme tak i na lidi kolem nás. Ptáte se, co s tím můžeme samy udělat?

Právě na toto téma jsem pro vás připravila únorový večerní webinář, kde se znovu můžete spojit se svou vnitřní krásou a nechat své tělo prozářit zevnitř. Přijďte, udělá vám to dobře na těle, i na duši.

Na co se můžete těšit? Projdeme si společně 10 kroků, díky kterým můžete vyzařovat svou krásu, jako například: sebeláska, naše mentální nastavení, postoj těla, spánek, správné dýchání a další včetně vlivu hormonální a obličejové jógy. Budeme se také bavit o pečujících a omlazujících rituálech.

Můžete se také těšit na 3 praktické techniky pro rozzáření celého obličeje, které si společně vyzkoušíme. Zakončíme příjemnou meditaci pro rozvoj své vnitřní krásy. Odnesete si také recepty na přírodní obličejové masky z domácích surovin.

Kdy: 21. února, 19:00 – 20:30 hod., záznam z webináře bude k dispozici do 28.2.
Cena: 380 Kč

Online: přes aplikaci Google meet