Milá Jituško, ráda bych Ti poděkovala za možnost absolvovat s Tebou online kurz hormonální jógy a nyní i online opakovací lekce. Dlouho jsem se k hormonální jógové terapii odhodlávala a jsem moc moc ráda, že jsem do toho šla. Od té doby, co začal kurz s Tebou a začala jsem HJT cvičit, se cítím mnohem lépe fyzicky i psychicky. Jako bych našla znovu spojení se svým tělem, od kterého jsem jinak často spíše odpojená v hlavě plné různých myšlenek. Začala jsem tělo daleko více vnímat a cítit orgány v něm. Znovu jsem se nadechla, takový byl můj pocit po prvním cvičení. Je mi psychicky mnohem líp, jsem taková více pozitivně naladěná a zároveň mi došlo, jak velké množství své energie dávám do přílišného přemýšlení a vztahů, které nejsou zdravé.
Připadá mi, že teď i díky HJT poznávám, jaké to je, opravdu se vrátit k sobě a cítit se, obrátit pozornost zvenku dovnitř k sobě, a pustit to, co už mi neslouží. Je to pro mě obrovská změna. Jsem hodně citlivá a vnímám i to, že se čistí některé emoce. Všímám si také změn na fyzické úrovni, jakoby se opravdu vše dávalo po mnoha letech do pořádku a vracelo se postupně vše do harmonie, rovnováhy. Je to úžasné a jsem moc vděčná, že jsem našla tuto cestu!
Moc se mi líbil Tvůj způsob vedení lekcí, Tvá podpora, vysvětlování cviků, energie, která během lekcí plynula od Tebe a péče během kurzu i po něm. Kurz probíhal v této době online a tato forma vůbec ničemu nevadila. Mně osobně naopak pomohlo, že mohu cvičit ve svém prostředí doma, o samotě, ale zároveň s vámi, v příjemné komorní skupince. Online kurz mi pomohl překonat trému z toho, být vidět na kameře a uvolnit se. Má to své velké výhody, takto přes internet, není to nijak složité, a pokud nastal nějaký problém, vždy jsi nám pomohla ho v klidu vyřešit. Určitě se není čeho bát. Opakovací lekce online se mi nesmírně líbila v tom, že jsem mohla cvičit úplně nerušeně ve svém pokoji sama, zároveň v energii skupinky žen, pod Tvým vedením, na konci jsem si zapálila svíčku, bylo to krásné a doteď z toho žiju, jsem plná energie
Moc za všechno děkuji a určitě Tvé kurzy mohu srdečně doporučit.