Ahoj Jíťo,
ráda bych se podělila o svůj příběh s pozitivně léčivými účinky hormonální jógy. Kéž by byl inspirací pro další ženy.
Roku 2018 jsem prošla emočním šokem, což mělo za následek projevy oslabeného ženství a s tím spojené zdravotní komplikace. Můj gynekolog mě oznámil diagnosu polycystické vaječníky. V tu chvíli mě polilo horko a špatné myšlenky, zda nebudu mít problém s otěhotněním. I když jsem byla vždy byla příznivce alternativní medicíny či pozitivně energetických vylepšení, s nasazením hormonální léčky- antikoncepcí jsem souhlasila.
Letos v únoru mě kamarádka oslovila, zda bych s ní nechtěla jet na pobytový víkend pod tvým vedenním. Nadšeně jsem souhlasila. Po celou dobu jsi k nám přistupovala láskyplně. Věnovala se nám a poskytla veškeré informace, jak jógu správně cvičit a především správně dýchat. Ihned po zakousnutí této praktiky jsem se rozhodla vysadit antikoncepci.
Ano, měla jsem strach z rozhození hormonů a jiných, ale stanovila jsem si, že jógu budu pečlivě dodržovat. Hormonálnímu cvičení jsem se věnovala 5-6x do týdne. A výsledek? Po necelých 4 měsících mně můj doktor s úžasem oznámil radostnou zprávu, a to že moje vaječníky jsou bez jediné cysty, a jsou zdravé. Jsem vděčná, že jsem poznala Jitku a že nás obohatila a poskytla uzdravující metodu. Z toho plyne jediné – Ženy cvičte hormonální jógu, budete se cítit zdravé, krásné, klidné a hlavně žensky…..