Wellness víkend s hormonální a obličejovou jógou ~ Resort Svatá Kateřina – POUZE NÁHRADNICE
01/03/2024 - 03/03/2024 | 15:00 - 11:00 | Resort Svatá Kateřina

Wellness víkend s hormonální a obličejovou jógou ~ Resort Svatá Kateřina - POUZE NÁHRADNICE

Milé ženy,

srdečně Vás zvu na exkluzivní relaxační wellness víkend s hormonální a obličejovou jógou ve vyhlášeném ajurvédském rezortu Svatá Kateřina. Čeká vás čistá příroda bez mobilů a aut, neomezený přístup do wellness, skvělé jídlo a samozřejmě se naučíte či si zopakujete kompletní sestavu hormonální jógy včetně dechových a relaxačních cvičení… Ve volném čase se můžete vydat na procházku, dopřát si kávu či unikátní wellness včetně ajurvédského pavilonu.

V průběhu víkendu se naučíte kompletní sestavu hormonální jógy včetně účinných protistresových cvičení. Můžete se také těšit na omlazující lekci obličejové jógy.

Pobyt je vhodný pro úplné začátečnice i absolventky hormonální jógy, které si chtějí vše zopakovat.

Nevíte, kam s manželem a dětmi? Necvičící doprovod můžete vzít s sebou, nudit se zde rozhodně nebudou. 🙂

TERMÍN: 1. – 3 . březen. 2024 (pátek 15h – neděle 11h)

CENA víkendu:
6 500 Kč – za osobu v dvoulůžkovém pokoji

Lze hradit z Benefit programu, Sodexo, Edenred či vystavit jako dárkový poukaz.

CENA zahrnuje:

  • Ubytování na 2-lůžkovém pokoji – je možné se přihlásit i samostatně, najdeme k vám další ženu k sdílení pokoje
  • Pestrá snídaně formou bufetu – sladká i slaná, studená i teplá jídla, ovoce a mnoho nápojů. O víkendech se připravují čerstvé palačinky :-). Oběd a večeři si pak můžete dokoupit podle chuti v hotelové restauraci
  • Neomezený vstup do klasického hotelového wellness (páry, sauny, vířivka, relaxační místnosti) a hotelové posilovny po celou dobu pobytu
  • Vstup na 2 hodiny do ájurvédského pavilonu (bazén s masážními sedáky, sauna, vířivky, pára, reflexní terapie, odpočívárny).
  • Pestrý jógový program s lektorkou – výuku celé sestavy hormonální jógy a její opakování, lekci obličejové jógy, včetně podrobných materiálů sestavy hormonální jógy pro následnou domácí praxi.

UBYTOVÁNÍ
Ubytování je v budově Gymnasion – 1 min chůze do hlavní budovy, kde je restaurace a základní wellness, 1 min chůze od ájurvédského pavilonu. Na vyžádání lze zajistit i ubytování v hlavní budově.

  • příplatek za jednolůžkový pokoj + 2 850Kč na pobyt
  • možnost ubytování v pokoji ve třech – sleva 500kč/osobu (2x lůžko, 1x přistýlka)
  • necvičící osoba – sleva 300 Kč z ceny pobytu

STRAVOVÁNÍ

2200 Kč: možnost přikoupení ajurvédské vegetariánské plné penze včetně 0,5 l vody a bylinného čaje k jídlu (nutné objednat předem). Snídaně je většinou kaše, ovoce, speciální čaj. Obědy a večeře jsou tvořeny vždy zeleninovou polévkou, rýží/plackami a zeleninovým jídlem ve stylu kari. K obědu se podává i dezert. Doporučujeme těm, kteří mají rádi indickou kuchyni anebo se nebojí experimentovat. Vhodné je pokud chcete svému trávení alespoň na pár dní odlehčit. Ájurvédská strava začíná páteční večeří a končí nedělním obědem, (snídaně 8:00 – 10:30, oběd 12:30 – 15:30, večeře 18:30 – 21:00).

Obědy a večeře lze také řešit výběrem z menu ala carte. Restaurace připravuje českou i mezinárodní kuchyni, domácí těstoviny, pracuje s vlastními bylinkami a maso je z okolních pastvin 🙂 .

PROCEDURY
Doporučujeme včas předem objednat placené procedury přímo v na email koordinátorky resortu – ideálně hned po rezervaci pobytu. Procedury lze případně zrušit nejpozději 24 hod předem. V posledních letech jsou běžně známé masáže a terapie doplněné postupy ájurvédských lékařů, terapeutů a masérů. O ájurvédě se můžete více dozvědět zde. Na místě si můžete objednat i ájurvédskou diagnostiku u lékaře. Případně s konkrétními dotazy ohledně ájurvédy v Kateřině zavolejte Daniele.

Doporučuji se však nezahltit množstvím aktivit. Raději mezi jógovými lekcemi využijte místní unikátní wellness nabídku a dopřejte si procházky po okolních lesích, loukách a k pramenům.

DOPRAVA
Vlastní. Není součástí ceny. Vzájemně se propojíme a rozdělíme do aut, budete-li mít zájem. Klienti nechávají auto na parkovišti v Počátkách (parkování zdarma). Shuttle bus sváží klienty od parkoviště do resortu (a zpět) zdarma. Cesta trvá cca 7 min. Cesta do Počátek z Prahy trvá 2 hod autem/busem.

PŘIHLÁŠKA, PLATBA
Počet míst je omezen.
Minimální počet účastníků je 12. Místo máte rezervované po vyplnění této přihlášky a úhrady ceny pobytu. Po odeslání přihlášky dostanete informace k platbě.
Uzávěrka přihlášek je 22. 2. 2024.

STORNO
Zrušení více než 30 dnů před začátkem konání akce – vracím 75 % částky formou kreditu
Zrušení 30 dnů před začátkem – vracím 50% částky formou kreditu
Zrušení 15 dnů před začátkem – vracím 25% částky formou kreditu
Zrušení méně než 7 dní před začátkem – bez nároku na vrácení kreditu

O RESORTU
Adresa: Resort sv. Kateřina, Svatá Kateřina 327, Počátky
Resort sv. Kateřiny leží v lesích mezi Pelhřimovem a Telčí, 130 km na dosah od Prahy a 3 km od města Počátky. Lázně Dobrá voda zde byly zřízeny již v 16. století. Největší rozkvět lázní nastal v 19. století a do první světové války. Lázeňským lékařem byl i otec bratří Čapků. Karel se zde při jednom z pobytů zamiloval 🙂 . V době komunismu byl prostor využíván jako dětská léčebna. Od roku 2008 se sem opět jezdí za léčebnými a odpočinkovými pobyty.
Místní prameny byly zkoumány vědci a ti je nazývají “ideálem vody”, která působí blahodárně na kůži, reflektonické činnosti nervů, posiluje srdce, plíce, zažívací ústrojí, žlázy s vnitřní sekrecí a látkovou přeměnu. Voda je navíc opravdu chutná. Doporučujeme si odvézt i domů. Pramen sv. Kateřiny najdete hned nad hlavní budovou. Další dva prameny pak krásnou procházkou uprostřed lesa.

Veškeré dotazy ráda zodpovím na tel. 724 437 355.

Těším se na vás.
Jitka

Děkuji za vaši rezervaci, očekávejte na vašem emailu další informace (pozor – padá do složky PROMO nebo SPAM)

Více o Resortu Svatá Kateřina zde https://www.katerinaresort.cz/

Rezervace místa

Rezervace jsou uzavřeny.