Štítná žláza a ženské zdraví – Celostní pohled a praktické tipy
12/06/2024 - 31/08/2024 | 0:00 | V pohodlí vašeho domova

Štítná žláza a ženské zdraví – Celostní pohled a praktické tipy

Záznam odborného webináře s hostkou
MUDr. Zuzanou Fedákovou

Pozoruješ změny na váze, aniž bys výrazně změnila jídelníček? Začaly Ti řídnout vlasy? Cítíš neklid a nervozitu nebo máš pocit, že Ti dochází energie?

Tušila jsi, že může jít o poruchu štítné žlázy? Tento malý ale zásadní orgán má větší vliv na ženské tělo, než bys možná čekala.

Problémy se štítnou žlázou trápí každou desátou ženu

Pojď si se mnou a zkušenou celostní endokrinoložkou MUDr. Zuzanou Fedákovou přiblížit téma štítné žlázy. I přesto, že se každá desátá žena s problémy štítné žlázy potýká, téma je často velmi podceňované. Na našem webináři se dozvíš, jak rozpoznat varovné signály i jaké možnosti léčby jsou k dispozici. Dostaneš tipy, jak sama můžeš zdraví tohoto důležitého orgánu podpořit či naopak čemu se vyhýbat. Na závěr budeme odpovídat konkrétní dotazy.

Co můžeš od webináře čekat?

Jak funguje štítná žláza a za co vše je v ženském těle zodpovědná?

Jaké jsou nejběžnější onemocnění štítné žlázy a jejich projevy? Kdy zbystřit a jak poznat, že je něco špatně?

Jaké jsou možnosti léčby a v čem spočívá celostní přístup? A jak podpořit zdraví štítné žlázy?

Jak hormonální jóga přispívá k ozdravení štítné žlázy?

Proč je důležité propojení emocí, psychiky a správné funkce štítné žlázy?

Jaké jsou nejčastější mýty o štítné žláze?

Webinář je určen všem ženám, které:

 ● chtějí porozumět vlivu a důležitosti štítné žlázy na ženské tělo a dozvědět se, jak podpořit zdraví své štítné žlázy a tím fungování celého těla

 ● se potýkají s onemocněním štítné žlázy a rády by se dozvěděly další souvislosti, tipy či se zeptaly na konkrétní dotaz

 ● zajímá zdravý životní styl či prevence hormonální nerovnováhy

Živý webinář už proběhl, teď si ho můžeš koupit v záznamu!
Formát: video a audio
Cena:
390 Kč 190 Kč

Kdo Tě odborným webinářem provede?

MUDr. Zuzana Fedáková – lékařka s atestací z endokrinologie a diabetologie s komplexním pohledem na zdraví

“Mým záměrem je provázet pacienty na cestě ke zdraví. Propojovat mé zkušenosti s diagnostikou a léčbou těchto onemocnění v rámci klasické medicíny s celostním přístupem. Vytvářet laskavé prostředí, kde se já i mí pacienti cítí dobře a uvolněně. Kde nejsou souzeni a kde mají prostor ptát se a sdílet. S důrazem na jedinečnou cestu každého z nás. Mým velkým koníčkem je hledání souvislostí mezi tělem, myslí a naší duší, psychosomatika, relaxační techniky, terapie dotekem. Naplňujeme mě ukazovat jiné možnosti a úhly pohledu, podporovat své pacienty v hledání sebe sama.”

Zuzka provozuje diabetologicko endokrinologickou ordinaci v Hradci Králové, poskytuje péči pro dospělé pacienty s onemocněním štítné žlázy a cukrovkou včetně těhotných žen.

Jitka Janešová – průvodkyně k ženskému zdraví a kráse přirozenou cestou

„Téměr 10 let pracuji s ženami různého věku. Ukazuji jim cesty, jak mohou samy přirozenou cestou podpořit své zdraví a krásu. A cítit se tak vitálně, sebejistě, žensky ve svém těle, žít kvalitnější život.

Mým záměrem je pomoci ženám v sobě objevit krásu a harmonii – nejen tu, která je vidět zvenčí, ale i tu, která se nachází uvnitř.

Jitka je lektorka, průvodkyně ženského zdraví a krásy. Specializuje se na hormonální a obličejovou jógu. Je certifikovaná lektorka hormonální jógové terapie pro ženy dle Dinah Rodrigues.

Ozdravné účinky sestavy hormonální jógy má ověřeny na sobě a na tomto základě se rozhodla předávat tuto metodu dále. Pomáhá ženám, které mají problémy s hormonální nerovnováhou a jejími nepříznivými důsledky, ženám, které se dlouhodobě snaží otěhotnět, ale i těm, které prochází obdobím menopauzy s jejími symptomy. Motivací jsou pro ni příznivé ohlasy žen, jejich radost z překonaných obtíží a samozřejmě i miminka, která se narodila.

Jitka pořádá jednodenní semináře, víkendové pobyty na krásných místech v ČR nebo omlazující dovolené v zahraničí. Na těchto akcích se ženy perfektně naučí celou sestavu, kterou pak mohou cvičit doma. Nově se také mohou naučit celou sestavu online formou.

Zakup si záznam hned teď