Na vlnách perimenopauzy – co o ní možná nevíte…
21/11/2023 | 19:00 - 20:00 | U vás doma

Na vlnách perimenopauzy - co o ní možná nevíte…

Necítíte se ve své kůži, protože jste na „houpačce“ pocitů a tělesných změn?

Jste-li žena ve věku 35+, možná právě procházíte perimenopauzou.

Nelekejte se odborné terminologie.. 🙂 Pojďme se spolu podívat blíž, co se za tímto pojmem skrývá a co dělat, když začne klepat na dveře. Zveme vás již 21.11. na tématický webinář, kde si o tom řekneme víc:

Mladší sestra menopauzy, o které se moc nemluví

Zatímco o menopauze se už dnes docela běžně doslechnete, pojem perimenopauza je stále vcelku neznámé a opomíjené. Tato předzvěst menopauzy přitom bývá častou příčinou tělesných i psychických problémů, včetně depresí. Běžně se objevuje okolo pětačtyřicátého roku, u některých žen přichází ale výrazně dříve, třeba už po třicítce.

Pojďme tohle období společně prozkoumat a podívat se, jak předcházet negativním příznakům nebo navrátit do rovnováhy ty, které se již hmatatelně projevují.

Co můžete od webináře čekat?

Co se skrývá za záhadným termínem perimenopauza?

Co se děje v našem těle v tomto transformačním období?

Jaké jsou nejčastější projevy perimenopauzy a jak jim úspěšně předcházet?

Jak ji s lehkostí projít a s jakými mýty se můžete setkat?

Jak rozpoznat, že vaše obtíže jsou projevem hormonální nerovnováhy a mají souvislost s perimenopauzou?

Jak se na ni dívat celostně a vnímat úzké spojení mezi tělem a myslí?

O tomhle a mnohém víc si společně budeme povídat s mojí další sympatickou hostkou Marci Krškovou. Dozvíte se, jak těžit z darů, které nám tato životní fáze přináší.

Webinář je určen všem ženám:

 ● 30 let +, které chtějí porozumět tomuto přechodovému období v životě ženy, předejít nepříjemným projevům tohoto období, a zůstat tak vitální a vyrovnané v další přirozené fázi života

 ● které se v této fázi nacházejí, překvapily je nečekaně projevy hormonálních změn a chtějí se dostat zpět do pohody

Kdy: 21 .11. 2023 v 19:00 hodin (webinář bude trvat zhruba hodinu)
Kde: online z pohodlí vašeho domova, přes živé vysílání na Youtube
Cena: ZDARMA

Pokud se nemůžete účastnit živě (což vám moc doporučujeme), k dispozici bude také záznam, který bude dostupný do neděle 26. listopadu do půlnoci.

Kdo vás webinářem provede?

Marci Kršková – celostní a laskavá průvodkyně vlnami perimenopauzy a menopauzy

„Menopauza nás vyzve k tanci. Když jí to dovolíme, předá nám mnoho hodnotných darů do další fáze našeho života. Ovšem někdy je tím tancem pěkně žhavé tango.

Marci je podle svých slov laskavoložka, Básnířka duše, průvodkyně Lesním laskavo laděním a Dula pro menopauzu. Inspiruje k laskavosti skrze podcast Na houpačce, píše verše a otevírá zapovězené komnaty ženského světa v projektech Dary menopauzy, Tajemství ženské zralosti a Duhová houpačka.

Skrze návrat k sobě, ke své duši, naslouchání svému tělu a propojení s cykly přírody i života doprovází ženy, aby prošly perimenopauzou co nejjemněji a připravené. Poskytuje celostní podporu ženám nejen v perimenopauze. Tvoří bezpečný a laskavý prostor pro ženská sdílení v komunitě žen ve skupině Tajemství ženské zralosti.

Jitka Janešová – průvodkyně k ženskému zdraví a kráse přirozenou cestou

„Téměr 10 let pracuji s ženami různého věku. Ukazuji jim cesty, jak mohou samy přirozenou cestou podpořit své zdraví a krásu. A cítit se tak vitálně, sebejistě, žensky ve svém těle, žít kvalitnější život.

Mým záměrem je pomoci ženám v sobě objevit krásu a harmonii – nejen tu, která je vidět zvenčí, ale i ta, která se nachází uvnitř.

Jitka je lektorka, průvodkyně ženského zdraví a krásy. Specializuje se na hormonální a obličejovou jógu. Je certifikovaná lektorka hormonální jógové terapie pro ženy dle Dinah Rodrigues.

Ozdravné účinky sestavy hormonální jógy má ověřeny na sobě a na tomto základě se rozhodla předávat tuto metodu dále. Pomáhá ženám, které mají problémy s hormonální nerovnováhou a jejími nepříznivými důsledky, ženám, které se dlouhodobě snaží otěhotnět, ale i těm, které prochází obdobím menopauzy s jejími symptomy. Motivací jsou pro ni příznivé ohlasy žen, jejich radost z překonaných obtíží a samozřejmě i miminka, která se narodila.

Jitka pořádá jednodenní semináře, víkendové pobyty na krásných místech v ČR nebo omlazující dovolené v zahraničí. Na těchto akcích se ženy perfektně naučí celou sestavu, kterou pak mohou cvičit doma. Nově se také mohou naučit celou sestavu online formou.

Webinář již proběhl.

 

S registrací na webinář “Na vlnách perimenopauzy – co o ní možná nevíte…”, který proběhne zdarma 21. 11. 2023 online, udělujete souhlas oběma lektorkám (Jitce Janešové a Marci Kršková) k zařazení do jejich e-mailové databáze a navazující komunikaci. Z obou newsletterů se můžete kdykoliv odhlásit v patičce každého emailu. Věříme, že vám i naše následné informace budou zajímavou inspirací. Těšíme se na vás na vysílání.