- O mě -  


 - Hormonální jóga pro ženy a muže ●  Jóga ve firmách

Hatha jóga ● Jin jóga ● Dětská jóga - 

Jóga je pro mne cestou, na které je stále co objevovat. K józe mne před několika lety přivedly zdravotní problémy se zády. Cítila jsem rovněž potřebu zpomalit své hektické životní tempo. Časem bolesti zad pominuly spolu s tím, jak se i mysl a můj celkový projev stával klidnějším. Na józe se mi líbilo propojení dechu s pohybem, její komplexnost působení na tělo i ducha. Našla jsem pohyb, který mi dával smysl!

Časem se moje praxe stávala stále hlubší a intenzivnější. 
Jógová praxe mne oslovila natolik, že jsem se jí začala aktivně věnovat a hlouběji studovat u nás i v zahraničí. Postupně se tak jóga stala přirozenou součásti mých dnů. Jóga je pro mě cestou s návodem, jak se cítit dobře, udržet si vnitřní klid a nadhled. Předávat jógu druhým je pro mne jeden ze způsobů, jak lidem pomáhat ke spokojenosti, zdraví a celkové vitalitě.

Sama praktikuji vinnyasa jógu. K této praxi jsem nedávno přidala i sestavu hormonální jógy pro ženy, která mi pomohla vyrovnat hormonální hladinu. Mám z toho velkou radost a věřím, že i pro ostatní ženy se hormonální jóga stane cestou k ozdravení, vitalitě a spokojenosti. Vnímám hormonální jógovou terapii jako velice prospěšnou pro ženu v každém věku. Její účinnost mám ověřenu na sobě a každý další den s hormonální jógou mne utvrzuje o neobyčejné příznivosti pro tělo a mysl, vitalitu a harmonii. Od roku 2018 jsem začala lektorovat také hormonální jógy pro muže.

Nesmírnou motivací jsou pro mne pozitivní ohlasy žen, jejich radost z překonaných obtíží a samozřejmě i miminka, která se narodila.

 Absolvovala jsem kurz učitele jógy (hatha jóga, dětská jóga, hormonální jóga pro ženy dle Dinah Rodrigues) a začala jógu vyučovat. V současné době obohacuji svou jógovou praxi o studium jin jógy. Vnímám studium a učení jógy s pokorou a radostí a takto se ji snažím šířit a předávat lidem kolem sebe.

Je mí ctí že mohu spoluprácovat s nadačním fondem Yoga Help. Jak název napovídá, jedná se o pomoc lidem prostřednictvím jógy. At' už v dnešní rychlé době pomáhá proti stresu, depresím, bolavým zádům či jóga pro diabetiky, pro seniory, pro děti s ADD a ADHD atd. Cílem Yoga Help je dotovat tyto specielní lekce potřebným, tak aby byly přístupné všem, sociálním slabým skupinám, seniorům, matkám samoživitelkám, vícepočetným rodinám aj. Více na www.yogahelp.cz

Mou velkou vášní je kromě jógy i cestování po světě i po Čechách, miluji malování a přírodu ve všech jejich podobách.

KDE cvičím:

Hormonální jóga - Studio Hortenzie, Praha 1; Yoga Shala Karlín, Praha 8;  víkendové pobyty Beránkův mlýn www.beránkuvmlyn.cz, u Zruče nad Sázavou,

Dětská jóga - Akasha, Praha 7,  www.akasha.cz, Centrum Černý most , Praha 9, www.centrumcernymost.cz

Otevřené lekce pro dospělé -  polední lekce čtvrtek 12- 13 h, Aloga jóga, Praha 6, www.alohajoga.cz

Senior jóga - čtvrtek 10:30- 11:30 h, Aloga jóga, Praha 6, www.alohajoga.cz

Onko jóga - úterý 10:30- 11:30 h, Aloga jóga, Praha 6, www.alohajoga.cz

Jóga ve firmách - různé společnosti, Praha

Individuální lekce - u klientů