Jak přirozeně otěhotnět díky hormonální józe a vědomému početí?
30/10/2023 | 19:00 - 20:00 | V pohodlí vašeho domova

Jak přirozeně otěhotnět díky hormonální józe a vědomému početí?

Nedaří se vám otěhotnět a pomalu klesáte na mysli? Biologické hodiny tikají a okolí na vás naléhá i přes vaši marnou snahu? Přejete si otěhotnět přirozenou cestou?

Právě vám je určen náš webinář o vědomém početí a hormonální józe – jednoduchých a funkčních přístupech, které už tisíci žen před vámi přirozeně pomohly k nové životní roli “maminka”.

Ukážeme si, že úspěch nezávisí jen na fyzické úrovni těla, ale také na vnitřním postoji ženy k početí miminka a mateřství.

Připojte se ke sledování a zjistěte, jak se vědomě připravit na novou roli a podpořit se vlastní cestou. A kdo ví, třeba i vy brzy objevíte své dvě čárky na těhotenském testu

 

 

 

Co můžete od webináře čekat?

Uslyšíte, jaké místo má hormonální jóga a vědomý přístup ke svému životu na cestě k vytouženému miminku. Ukážeme vám celostní pohled na ženské tělo i mysl:

význam a benefity hormonální jógy na cestě k miminku

co obsahuje přístup vědomého početí pro naše tělo i duši

jak se přirozeně podpořit v záměru otěhotnění vlastní cestou

jak podpořit své ženské tělo a nastolit emoční pohodu

zdravý vnitřní přístup k početí miminka a mateřství

Webinář je určen všem ženám, které:

si přejí přirozeně a zdravě otěhotnět

se již nějakou dobu snaží otěhotnět

za sebou mají neúspěšný pokus umělého oplodnění

touží objevit větší soulad mezi tělem a psychikou

Kdy: 30.10.2023 v 19:00 hodin (webinář bude trvat zhruba hodinku)
Kde: online z pohodlí vašeho domova
Cena: ZDARMA

Pokud se nemůžete účastnit živě (což vám moc doporučujeme), k dispozici bude také záznam, který bude dostupný do 4. listopadu do půlnoci.

Kdo vás webinářem provede?

Dominika Kůželová – průvodkyně žen k přirozenému otěhotnění, pohodového porodu a mateřství

„Už více než 10 let aktivně podporuji ženy v přirozené cestě za miminkem. Jako poporodní dula a průvodkyně se pohybuji i u samotných porodů. Pomáhám ženám připravit se na novou životní etapu a případně i odstranit bloky a obavy, které příchodu miminka mohou bránit.

Mým záměrem je vytvořit rovnováhu propojením všech vrstev osobnosti – tělo, mysl, duše. Jsem šťastná, když se ženám díky spojení se sebou podaří otěhotnět a harmonicky procházet porodem i mateřstvím.”

Dominika je zakladatelkou Akademie přirozeného mateřství, poporodní dulou, terapeutkou metody ThetaHealing® a léčitelkou Pranic Healing®.

Při své práci věnuje pozornost celostnímu přístupu k životu, vzorcům v podvědomí a emoční inteligenci těla. Kombinuje různé funkční metody, které nasbírala z vlastních mnohaletých zkušeností, které má i ze zahraničí.

Její specializací se stalo vědomé početí a příprava žen na harmonický porod a mateřství. Často pracuje i se ženami ještě před samotným těhotenstvím.

Jitka Janešová – průvodkyně k ženskému zdraví a kráse přirozenou cestou

„Téměr 10 let pracuji s ženami různého věku. Ukazuji jim cesty, jak mohou samy přirozenou cestou podpořit své zdraví a krásu. A cítit se tak vitálně, sebejistě, žensky ve svém těle, žít kvalitnější život.

Mým záměrem je pomoci ženám v sobě objevit krásu a harmonii – nejen tu, která je vidět zvenčí, ale i ta, která se nachází uvnitř.”

Jitka je lektorka, průvodkyně ženského zdraví a krásy. Specializuje se na hormonální a obličejovou jógu. Je certifikovaná lektorka hormonální jógové terapie pro ženy dle Dinah Rodrigues.

Ozdravné účinky sestavy hormonální jógy má ověřeny na sobě a na tomto základě se rozhodla předávat tuto metodu dále. Pomáhá ženám, které mají problémy s hormonální nerovnováhou a jejími nepříznivými důsledky, ženám, které se dlouhodobě snaží otěhotnět, ale i těm, které prochází obdobím menopauzy s jejími symptomy. Motivací jsou pro ni příznivé ohlasy žen, jejich radost z překonaných obtíží a samozřejmě i miminka, která se narodila.

Jitka pořádá jednodenní semináře, víkendové pobyty na krásných místech v ČR nebo omlazující dovolené v zahraničí. Na těchto akcích se ženy perfektně naučí celou sestavu, kterou pak mohou cvičit doma. Nově se také mohou naučit celou sestavu online formou.

Registrace jsou již uzavřeny.

 

S registrací na webinář “Jak přirozeně otěhotnět díky hormonální józe a vědomému početí?”, který proběhne zdarma 30.10. 2023 online, udělujete souhlas oběma lektorkám (Jitce Janešové a Dominice Kůželové) k zařazení do jejich e-mailové databáze a navazující komunikaci. Z obou newsletterů se můžete kdykoliv odhlásit v patičce každého emailu. Věříme, že vám i naše následné informace budou zajímavou inspirací. Těšíme se na vás na vysílání.